Hotel Aureus StarStarStar

Adres: ul. Sieroca 3, Gdańsk


Hotel Aureus Hotel Aureus Hotel Aureus

  Położenie

Zapraszamy do hotelu Aureus, nowootwartego, 3–gwiazdkowego hotelu na Starym Mieście w Gdańsku.W odrestaurowanych murach XVIII wiecznych kamieniczek znajdują się 32 pokoje, restauracja, sala konferencyjna i fitness room. We wnętrzach hotelu odkryją Państwo unikalne połączenie starej, gdańskiej architektury i stylu nowoczesnego, którego przejawem są biżuteryjne żyrandole, dekoracyjne tapety i ekrany LCD w każdym pokoju.

  Położenie

  Zakwaterowanie

32 pokoje hotelu Aureus urządzone w sposób funkcjonalny, zachowują unikalny wystrój wnętrz dzięki elementom odkrytej na ścianach XVIII wiecznej cegły. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, komfortowe łóżko, biurko do pracy, sejf i ekran LCD ( 21 lub 23 cale). 2 apartamenty dostępne w hotelu, oprócz części sypialnianej, dysponują salonikiem dziennym z sofą. We wszystkich pokojach jest dostęp do Internetu.

Struktura pokoi w hotelu Aureus:
2 apartamenty, 7 pokoi 1 – osobowych, 20 pokoi 2 osobowych standard, 3 pokoje 2 –osobowe de luxe ( z dostawką dla 3 osoby).

  Wyposażenie

Przed hotelem znajduje się monitorowany parking.

  Wyżywienie

W przytulnym wnętrzu restauracji hotelu Aureus do obiadu może zasiąść 60 osób. Szef Kuchni specjalizuje się w daniach kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, w karcie dań znajdą Państwo między innymi: befsztyk tatarski z marynowanymi kurkami i grillowaną limonką, sałatę ze szpinaku z awokado i nasionami pinii, filet z pstrąga z selerem naciowym i prażonymi placuszkami, polędwiczki wieprzowe nadziewane musem grzybowym, sernik z ricotty z sosem pomarańczowo-cytrynowym.

  Możliwości Konferencyjne

Przestronna i jasna sala konferencyjna dostępna bezpośrednio z lobby hotelu, pomieści 100 osób w układzie teatralnym ( kliknij aby zobaczyć ustawienia Sali). Sala wyposażona jest w ekran, rzutnik, flipchart, nagłośnienie i internet.