Hotel BONUM StarStarStar

Adres: ul. Sieroca 3, Gdańsk


Hotel BONUM Hotel BONUM Hotel BONUM Hotel BONUM

  Położenie

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Bonum - 3* hotelu na Starym Mieście w Gdańsku. Pieczołowicie odrestaurowane, unikalnie połączone XVIII-wieczne kamieniczki, zapewniają naszym Gościom niepowtarzalną atmosferę pobytu. Pokoje Hotelu Bonum urządzone są funkcjonalnie i nowocześnie. Przestronna sala konferencyjna pomieści do 90 osób w układzie teatralnym. Atrakcyjne menu naszej restauracji zadowoli wszelkich smakoszy. Troskliwa obsługa Hotelu Bonum zadba o doskonałe samopoczucie każdego Gościa.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel Bonum oferuje 32 komfortowe pokoje w tym dwa apartamenty i dwa pokoje superior. Wnętrzom ciepła i butikowego klimatu dodają fragmenty odkrytej na ścianach, XVIII-wiecznej cegły. Wszystkie pokoje wyposażone są w bezpłatny dostęp do Internetu, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD oraz sejf. W apartamentach oferujemy dodatkowo salonik dzienny i wygodną sofę. To idealne miejsce zarówno do pracy jak i odpoczynku po dniu pełnym wrażeń. Hotel Bonum zaprasza całe rodziny. Dzieci do lat 6 gościmy bez żadnych dodatkowych kosztów.

  Wyposażenie

Za hotelem znajduje się bezpłatny parking niestrzeżony.

  Wyżywienie

Zapraszamy do Restauracji Hotelu Bonum oferującej pyszne dania kuchni europejskiej. Od wczesnych godzin rannych na naszych Gości czeka bogaty wybór potraw śniadaniowych zapewniających energię na cały dzień. Aromatyczne kawy i herbaty rozbudzą nawet w pochmurny poranek. Menu z karty w połączeniu z doskonałym wyborem win dogodzi największym koneserom. Oferujemy organizację kameralnych spotkań rodzinnych i biznesowych. Restauracja Hotelu Bonum to doskonałe miejsce na romantyczną kolację przy świecach.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel Bonum to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Sala konferencyjna umieszczona na parterze może pomieścić do 90 osób w układzie teatralnym Do dyspozycji organizatora na Sali konferencyjnej przekazujemy: ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, nagłośnienie z mikrofonem, dostęp do internetu.