Hotel Cztery Pory Roku StarStarStar

Adres: ul. Spacerowa 28, Gdańsk


Hotel Cztery Pory Roku Hotel Cztery Pory Roku Hotel Cztery Pory Roku Hotel Cztery Pory Roku

  Położenie

Hotel położony jest na pograniczu gminy Kolbudy, w niedalekiej odległości od Pruszcza Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego, a co najważniejsze Centrum Gdańska. Bliskie sąsiedztwo tras tranzytowych, m.in. obwodnicy trójmiejskiej zapewnia dogodny dojazd, zarówno z całej Polski, jak i Centrum Gdańska.
Hotel jest jednym z niewielu obiektów w pobliżu gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy, a jego położenie zapewnia brak jakichkolwiek trudności w dojeździe, w przeciwieństwie do hoteli w Centrum miasta. Czas, jaki potrzebują nasi goście na dojazd do Hotelu z Rębiechowa, gdzie znajduje się lotnisko to zaledwie 10 – 15 minut.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości oddajemy 40 pokoi, w tym 6 pokoi jednoosobowych, 30 dwuosobowych, 3 dwuosobowe apartamenty oraz 1 pokój trzyosobowy. Wśród pokoi dwuosobowych dysponujemy dwoma pokojami w pełni przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych.
Aranżacja pokoi jest utrzymana w kolorystyce czterech pór roku.
Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem.

  Wyposażenie

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, Tv - sat, telefon, radio, stałe łącze internetowe, apartamenty są klimatyzowane, w wyposażeniu ich znajduje się również mini bar.

  Wyżywienie

Restauracja hotelu jest przemiłym miejscem na rodzinny obiad, uroczystość rodzinną czy też spotkanie biznesowe lub imprezę integracyjną. Wnętrze sali restauracyjnej zapewnia odpowiedni nastrój i ciepłą atmosferę. W trakcie pory obiadowej uroku dodaje jej widok na tereny parkowe hotelu, a wieczorem zmienia się ona w wytworną salę bankietową. Można tu skosztować dań z różnych zakątków świata podanych w przeróżny sposób.

  Możliwości Konferencyjne

Do dyspozycji gości oddajemy nowoczesną bazę konferencyjno-szkoleniową składającą się z czterech różnej wielkości, klimatyzowanych sal konferencyjnych, wyposażonych w najnowszej generacji sprzęt techniczny i audiowizualny niezbędny do prowadzenia wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, seminariów i innych spotkań biznesowych. Ponadto zapewniamy nielimitowany dostęp do internetu o dużej przepustowości oraz możliwość korzystania z zaplecza biurowego i gastronomicznego.

Naszym klientom oferujemy kompleksową organizację konferencji, szkoleń oraz wszelkich spotkań biznesowych wraz z cateringiem i innymi dodatkowymi usługami zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.