Hotel Dal StarStar

Adres: Czarny Dwór 4, Gdańsk


Hotel Dal Hotel Dal Hotel Dal Hotel Dal

  Położenie

Hotel Dal to świetne miejsce dla osób przebywających w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie w celach biznesowych bądź wypoczynkowych. Lokalizacja hotelu zapewnia bardzo dobre połączenie komunikacyjne z całym Trójmiastem. Hotel jest idealnym punktem noclegowym dla uczestników Międzynarodowych Targów Gdańskich oraz podróżujących samolotem. Hotel usytuowany jest 900 m od piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego. Hotel posiada także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

  Położenie

  Zakwaterowanie

W Hotelu DAL do dyspozycji gości oddajemy 43 pokoje 1 i 2 - osobowe oraz 2 apartamenty, które wyposażone są w łazienki, TV-Sat, telefon oraz bezprzewodowy internet.

  Wyposażenie

W naszym hotelu znajduje się także sala bilardowa, siłownia oraz wypożyczalnia rowerów w sezonie letnim. Gościom zapewniamy bezpłatny parking, który jest monitorowany i dozorowany, a dzięki dyskretnie rozmieszczonym kamerom i ochronie obiektu, oferujemy komfort i bezpieczeństwo podczas pobytu.

  Wyżywienie

W Hotelu Dal posiadamy elegancką, klimatyzowaną restaurację na 120 osób połączoną z kameralnym pubem. Serwujemy smaczne posiłki tradycyjnej kuchni polskiej jak i europejskiej. W naszej restauracji organizujemy liczne imprezy integracyjne, wesela, bale oraz inne imprezy okolicznościowe.

  Możliwości Konferencyjne

W Hotelu Dal znajduje się nowoczesne centrum konferencyjno - szkoleniowe, w którym możemy przyjąć do 200 osób. Sale konferencyjne są klimatyzowane, wyposażone w sprzęt do nagłaśniania, nagrywania, mikrofony bezprzewodowe, mównice, rzutniki, tablice flipchart, bezprzewodowy internet, ekrany projekcyjne oraz TV z video. W razie potrzeby dysponujemy rzutnikiem multimedialnym.