Hotel Dom Aktora 

Adres: ul. Straganiarska 55/56, Gdańsk


Hotel Dom Aktora Hotel Dom Aktora Hotel Dom Aktora Hotel Dom Aktora

  Położenie

Dom Aktora znajdziecie Państwo przy spokojnej uliczce w centrum starego Gdańska. Nasze apartamenty to mieszkania zaadaptowane na cele hotelowe.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w łazienki, telefony, radia i telewizję kablową. Goście po całym dniu turystycznych atrakcji mogą przyrządzić posiłek w dobrze wyposażonej kuchni i zrelaksować się w przestronnym apartamencie.

Ponadto można u nas obejrzeć i zakupić prace gdańskich artystów.

F U R I O S O - to mały, jednoosobowy pokoik na parterze. Łazienka, TV kablowa, telefon.

E T I U D A - pokój dwuosobowy. Pokój na parterze. Dwa łóżka, w tym jedno podwójne. Łazienka, TV kablowa i telefon.

B O L E R O - Apartament dwuosobowy. Bolero to mały apartament - 38m. Wyposażenie w dwóch wersjach: I - podwójne łóżko + kanapa, II - 2 pojedyncze wygodne łóżka + kanapa. Kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka, TV, telefon.

E R O I C A - Apartament trzyosobowy. Mansardowy apartament - 42m. Dwie sypialnie. W jednej podwójne łóżko, w drugiej dwa pojedyncze. Kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka, TV, telefon.

A L L E G R O - Apartament trzyosobowy. Apartament średni - 49 m Dwie sypialnie: I - dwa pojedyncze łóżka, II - jedno podwójne łóżko. Kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka, TV, telefon.

G R A N D I O S O - Apartament czteroosobowy. Duży apartament - 60m. Salon z kanapą i dwie sypialnie: I - dwa pojedyncze łóżka, II - jedno podwójne łóżko. Kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka, WC, TV, telefon.

  Wyposażenie

Parking strzeżony w miesiącach lipiec i sierpień. W pobliżu dwa parkingi strzeżone cały rok. Gościom zapewniamy stanowiska internetowe.

  Wyżywienie

Śniadanie w cenie.