Hotel Holiday Inn Gdańsk StarStarStarStar

Adres: ul. Podwale Grodzkie 8, Gdańsk


Hotel Holiday Inn Gdańsk Hotel Holiday Inn Gdańsk Hotel Holiday Inn Gdańsk

  Położenie

Otwarty w grudniu 1998 roku Hotel Holiday Inn, znajduje się w samym centrum miasta, naprzeciwko Dworca Głównego PKP, tuż obok eleganckiego centrum handlowego i kompleksu kinowego oraz wielopoziomowego, dozorowanego parkingu publicznego. Odległość od Portu Lotniczego Gdańsk-Rembiechowo im. Lecha Wałęsy wynosi 20 km.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel oferuje 143 pokoje (19 apartamentów). Każdy pokój jest klimatyzowany i wyposażony w telewizję kablową i satelitarną, dostęp do internetu, bezpośrednią linię telefoniczną, 18 godzinny room serwis, mini-bar, sejf osobisty, zestaw do parzenia kawy i herbaty. W hotelu wydzielono osobne piętra dla osób palących i niepalących. Hotel jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

  Wyposażenie

Centrum Biznesu - w pełni wyposażone nowoczesne biuro z profesjonalną obsługą; Centrum Rekreacji - sauna fińska, łaźnia turecka, siłownia, solarium, gabinet masażu; Galeria Sztuki, biuro wynajmu samochodów Avis. Dodatkowo hotel umożliwia wymianę walut, czyszczenie i prasowanie ubrań. Na piętrach umieszczone są maszyny do czyszczenia butów i maszyny do lodu.

  Wyżywienie

Restauracja T.G.I. Friday´ oferuje specjały kuchni amerykańskiej. Lobby Bar.

  Możliwości Konferencyjne

Sześć wielofunkcyjnych sal o metrażach od 20 do 300 m2, z których może korzystać jednocześnie do 330 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, dobrze oświetlone światłem dziennym oraz wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny. W każdej sali istnieje możliwość wykorzystania zintegrowanego systemu nagłaśniającego, elektronicznego sterowania ekranów oraz różnorodnej aranżacji sztucznego oświetlenia.