Hotel Królewski StarStarStarStar

Adres: ul. Ołowianka 1, Gdańsk


Hotel Królewski Hotel Królewski Hotel Królewski Hotel Królewski

  Położenie

Hotel Królewski położony jest w sercu 1000-letniego Gdańska, nad Motławą. Hotel Królewski zachwyca starą architekturą i bogatą historią sięgającą XVII wieku. Po raz pierwszy stary Spichlerz Królewski na Wyspie Ołowiance przeobrażono w komfortowy hotel, tworząc tym samym miejsce gdzie historia łączy się z nowoczesnością.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Łącząc komfort z duchem tradycyjnej, polskiej gościnności, oddaliśmy do Państwa dyspozycji 30 przestronnych pokoi o oryginalnym wystroju, wyposażonych w telewizję kablową, telefon, minibarek i bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi - Fi.

  Wyposażenie

Naszą dewizą jest wysoka jakość usług i serdeczna, rodzinna atmosfera.

  Wyżywienie

W hotelu znajduje się restauracja, oferująca dania kuchni europejskiej oraz kawiarnia będąca odpowiednim miejscem na kameralne spotkania. Restaurację w Hotelu Królewskim zaprojektowalismy tak, aby w historycznych murach splecionych z nowoczesnym i stylowym wystrojem, przywołać ducha starego miasta Gdańska. Nasze Menu to połączenie staropolskich i europejskich specjałów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych gości, staramy się spełnić wszystkie życzenia. Każdy kto przekracza próg naszej restauracji, z pewnością zaspokoi swoje podniebienie wysmienitym smakiem naszych potraw. Szeroki wachlarz mocniejszych trunków i win jest doskonałym uzupełnieniem, kazdego zamówienia.

  Możliwości Konferencyjne

Zajmujemy się przygotowaniem bankietów, przyjęć okolicznościowych, spotkań biznesowych oraz catteringowych.