Hotel Lival StarStarStar

Adres: ul. Młodzieży Polskiej 10-12, Gdańsk


Hotel Lival Hotel Lival Hotel Lival Hotel Lival

  Położenie

Wyjątkowe położenie Hotelu Lival pozwala zaprosić Państwa do spędzenia cudownych chwil w otoczeniu nadmorskiego klimatu. Obiekt znajduje się w Gdańsku Brzeźnie – 15min jazdy samochodem z centrum Gdańska lub 30 min z lotniska. Każdy z pokoi posiada wspaniały widok na morze, a szum fal towarzyszy naszym Gościom podczas całego pobytu. Hotel Lival to miejsce bardzo kameralne, pełne atmosfery życzliwości i ciepła, co daje doskonałe warunki do odpoczynku Gościom ceniących sobie rodzinny charakter wakacji. Klientom biznesowych klimat naszego hotelu oferuje natomiast poczucie oderwania od zgiełku codziennego życia zawodowego. Bliskość plaży (6 metrów) stwarza niepowtarzalną okazję do całodziennego plażowania, romantycznych spacerów lub porannych joggingów. Bezpośrednio z hotelu wychodzą Państwo na rowerowo-spacerową ścieżkę biegnącą wzdłuż morza i prowadzącą do Gdańska Sopotu lub Gdyni.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Jednorazowo Nasz Hotel może przyjąć 76 gości, którym oferujemy:
30 pokoi i 5 luksusowych apartamentów (wszystkie klimatyzowane i z widokiem na morze).
Pokoje w Hotelu Lival posiadają kameralny wystrój ciepłych pasteli. Wygodnie urządzone, są wyposażone w:
luksusowe łazienki, klimatyzację, minibary, telewizję satelitarną, łącza intemetowe, suszarki do włosów.

  Wyposażenie

W hotelu znajduje się również: letni ogródek i patio hotelowe, sauna sucha, wypożyczalnia rowerów, całodobowo monitorowany parking, podziemny garaż.

  Wyżywienie

Szef Kuchni restauracji Hotelu LIVAL proponuje wszystkim swoim gościom szeroki wybór dań mięsnych oraz rybnych. Restauracja specjalizuje się w kuchni europejskiej.

  Możliwości Konferencyjne

Z przyjemnością informujemy, że Hotel LIVAL dysponuje 2 przestrzennymi i klimatyzowanymi salami wielofunkcyjnymi. Obiekt przystosowany jest do organizacji konferencji, seminariów, szkoleń, przyjęć i spotkań biznesowych w dużej sali dla grup do 60 osób, a w małej do 25 osób, zależnie od ustawienia.
Sale są wyposażone w sprzęt AV.