Hotel Pensjonat Zosieńka 

Adres: ul. Na Zboczu 105, Gdańsk


Hotel Pensjonat Zosieńka Hotel Pensjonat Zosieńka Hotel Pensjonat Zosieńka Hotel Pensjonat Zosieńka

  Położenie

Zaledwie 1700m od gdańskiej starówki oraz dworca PKP tramwajem nr 1 lub 11. Do plaży 10 km tramwajem, 15 km od lotniska autobus linii "B" - dogodny dojazd Trójmiejską Obwodnicą W bliskiej odległości od urzędów, atrakcji kulturalnych (kina, teatry, muzea), punktów gastronomicznych oraz centrów handlowych.
DOJAZD


Samochodem: Dojazd ulicą Armii Krajowej (przedłużenie trasy dojazdowej z Warszawy - trasa nr 7 w kierunku Obwodnicy Trójmiejskiej/Osiedla Chełm - patrz drogowskazy). Z ulicy Armii Krajowej pierwszy możliwy skręt w prawo, tuż przed 3-cim przystankiem autobusowym na tej trasie (róg ulic Drwęcka i Na Zboczu).

Taksówką: Koszt kursu zamówionego na telefon z Dworca Głównego - do 12 zł; np. Super Halo Taxi tel.: 91-91 lub Milano Taxi tel.: 96 27

Autobusem: 118, 155, 208, 295 lub nocnym N1 odjeżdżającymi z przystanku na przeciw wyjścia z głównego Holu Dworca PKP w Gdańsku. Nasz Pensjonat znajduje się przy 4-tym przystanku (na żądanie), prosimy jednak po drodze zwrócić uwagę na inne przystanki na żądanie, przy których kierowca może się nie zatrzymać.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Obiekt dysponuje eleganckimi pokojami jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowymi z łazienkami. Jacuzzi lub prysznic W każdym pokoju tv - 50 programów oraz bezpłatny dostęp do internetu - kabel lub wi-fi.

  Wyposażenie

Ogród z altanką (możliwość grilowania)

  Wyżywienie

Śniadanie wliczone w cenę.