Hotel Podewils StarStarStarStarStar

Adres: ul. Szafarnia 2, Gdańsk


Hotel Podewils Hotel Podewils Hotel Podewils Hotel Podewils

  Położenie

Hotel Podewils położony jest w centrum Gdańska i stanowi harmonijne połączenie polskiej tradycji i nowoczesnych udogodnień, dzięki którym czeka tu Państwa niezapomniany pobyt. Hotel szczyci się pierwszym miejscem w rankingu "pięciu najlepszych hoteli w Polsce", sporządzonym przez prestiżowe wydawnictwo turystyczne "Easy Escapes". Hotel ten oferuje 10 komfortowych pokoi, które wyposażone są w antyczne meble. Lokalizacja hotelu umożliwi Państwu dogodne odkrywanie atrakcji Gdańska i okolic. Podczas pobytu będą Państwo mogli podziwiać znajdujące się obok hotelu port gdański i Motławę oraz słynną na cały świat ulicę Długą. 2004 rok: Zwycięzca międzynarodowej nagrody dla branży turystycznej, hotelarskiej i cateringowej "TROPHY FOR THE YEAR 2005" przyznanej przez Publishing House przy współpracy z Trade Leaders Club za największe wybitne osiągnięcia w zakresie hotelarstwa, turystyki i cateringu.

2003 rok: Pierwsze miejsce na liście "Top Five" w znanym, prestiżowym, amerykańskim wydawnictwie turystycznym "Easy Escapes".

Dzięki wspaniałej lokalizacji przy gdańskiej przystani jachtowej, z okien luksusowych pokoi roztacza się niezapomniany widok na Stare Miasto, Motławę oraz zabytkowy Żuraw.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Każdy z 10 pokoi ma swój indywidualny czar i atmosferę. Najpiękniejszy z nich jest Apartament Podewils.

Wszystkie odzwierciedlają luksus i elegancję: doskonale dobrane tapety, zabytkowe meble, unikatowy styl wnętrz, TV z DVD, dwa telefony, bezpośrednie połączenie z internetem, mini-bar, klimatyzacja, osobisty sejf.

  Wyposażenie

Marmurowa łazienka z wanną i prysznicem z hydromasażem Kolorystycznie dopasowane angielskie tapety i tkaniny Stylowe meble Mini-bar Sejf pokojowy (wielkość laptopa) z gniazdkiem elektrycznym wewnątrz SAT-TV i DVD (możliwość wypożyczenia filmów DVD w recepcji Hotelu) 3 telefony, łącze internetowe: LAN i modemowe Radio - budzik Klimatyzacja indywidualnie sterowana Na powitanie świeże owoce Kwiaty Serwis czyszczenia obuwia na życzenie 2 x dziennie sprzątanie pokoju

  Wyżywienie

Hotelowa restauracja to bardzo zaciszne i romantyczne, stylowo wyposażone miejsce. Delikatna jazzowa muzyka i widok na Motławę, lekkie i smakowite potrawy kuchni polskiej i europejskiej, przygotowane na podstawie sprawdzonych receptur.

Dla klientów Hotelu rabat 10% w restauracji Hotelowej.