Hotel Renusz StarStarStar

Adres: ul. Nadwiślańska 56, Gdańsk


Hotel Renusz Hotel Renusz Hotel Renusz Hotel Renusz

  Położenie

Hotel Renusz*** to nowoczesny, ekskluzywny obiekt. Usytuowany jest na Wyspie Sobieszewskiej, 15 km od centrum Gdańska - jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast Polski.
Urocza okolica w pobliżu Wisły i Zatoki Gdańskiej w sąsiedztwie lasu sosnowego, gwarantuje doskonałe warunki do wypoczynku.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Naszym gościom oferujemy:
51 pokoi o wysokim standardzie, w tym 5 apartamentów (106 miejsc noclegowych)
Oferujemy pokoje z łazienkami, TV, telefonem, gniazdkiem internetowym, mini bar oraz sejf.

  Wyposażenie

W Hotelu znajdują się: sale bankietowe (klimatyzowane), oranżeria, sala kominkowa, sale konferencyjne, klub nocny (stół bilardowy, dyskoteka na życzenie), rowery, parking dozorowany.

  Wyżywienie

Polecamy Państwu restaurację z urozmaiconym menu kuchni europejskiej, jak również przytulną kawiarenkę - oranżerię z tarasem z widokiem na Wisłę.
Godnym polecenia jest przestronny ogród. W części ogrodowej znajdują się altanki z grillem przeznaczone na imprezy plenerowe. Posiadamy taras widokowy na Panoramę Wisły i otaczającej nas zielonej okolicy.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel Renusz - służy również pomocą w zorganizowaniu konferencji, spotkań biznesowych, bankietów, bali, wesel.
Sala konferencyjna 20-30 osób
Sala konferencyjna 50-80 osób
Sala konferencyjna do 120 osób (ustawienie teatralne)
Sale konferencyjne są klimatyzowane, wyposażone w sprzęt audiowizualny typu: rzutnik folii, ekran, flip-chart, mikrofon bezprzewodowy, telewizor, magnetowid, łącze internetowe, odtwarzacz CD, magnetofon kasetowy, ksero.
Sprzęt wliczony jest w cenę wynajmu sali!
Projektor multimedialny, laptop, kamerę video wypożyczamy na życzenie według osobnego cennika. Istnieje możliwość korzystania z faksu i ksero.