Hotel Villa Angela 

Adres: ul. Beethovena 12, Gdańsk


Hotel Villa Angela Hotel Villa Angela Hotel Villa Angela Hotel Villa Angela

  Położenie

Villa Angela położona jest około 10 minut od centrum Starego Miasta Gdańska, które jest łatwo dostępne dzięki regularnym połączeniom komunikacyjnym linii nr. 184, 130, 384, 115 oraz 210.

Ponadto, Villa Angela oddalona jest około 25 minut od lotniska Gdańska-Rębiechowo, z którym także jest bezpośrednie połączenie autobusowe linii nr. 210.

Przystanek autobusowy zarówno w kierunku centrum miasta, jak i lotniska znajduje się niespełna 50 metrów od Villi Angela. Ponadto, zaletą położenia Villi Angela jest bardzo dobry dojazd do ulicy Aleja Grunwaldzka, prowadzącej w kierunku Sopotu oraz Gdyni.

Orientacyjne odległości
Złota Brama – 2,5 km
Słynna Fontanna Neptuna – 2,5 km
Starówka Gdańska – 2,5 km
Dworzec Główny – 2,5 km
Sopot – 11 km
Lotnisko Rębiechowo – 11 km
Gdynia – 19 km

  Położenie

  Zakwaterowanie

Dla Gości Villi Angela przygotowane zostały pokoje 1 - , 2 – oraz 3 – osobowe, a także pokoje typu DeLuxe i Apartament. Na standardowe wyposażenie pokoi składają się łazienka z prysznicem oraz suszarką do włosów, miejsce do pracy, telewizor oraz radio z budzikiem. Większość naszych pokoi posiada balkon.
Pokoje DeLuxe są pokojami o podwyższonym standardzie. Wyróżniają się większą powierzchnią oraz dodatkowym wyposażeniem w sofę, zestaw do przyrządzenia kawy i herbaty, lodówkę, sejf mogący pomieścić laptopa, szlafroki oraz kosmetyki DeLuxe. Rezerwacja pokoi DeLuxe jest możliwa po uprzednim zapytaniu.
Z kolei Apartament to dwa osobne pokoje, z których pierwszy pełni funkcję sypialni, natomiast drugi jest pokojem dziennym. Apartament jako jedyny z pokoi Villi Angela wyposażony jest w przestronną łazienkę z wanną.

  Wyposażenie

Goście Villi Angela mogą bezpłatnie skorzystać z przewodowego oraz bezprzewodowego Internetu dostępnego w całym obiekcie. Zapewniamy także miejsca parkingowe. W recepcji Villi Angela możliwe jest wypożyczenie laptopa, skorzystanie z urządzeń biurowych takich jak ksero, faks, skaner. Codziennie zapewniamy także dla naszych Gości świeżą prasę.
W Villi Angela dysponujemy ponadto restauracją czynną od 16 do 22.

  Wyżywienie

Każdego dnia zapraszamy naszych Gości na wyśmienite śniadanie w formie bufetu. Ponadto, zapraszamy do nowootwartej Restauracji, serwujemy znakomitą kuchnie europejską codziennie od 16.00 do 22.00.