Hotel Villa Lena 

Adres: ul. Arkońska 9, Gdańsk


Hotel Villa Lena Hotel Villa Lena Hotel Villa Lena Hotel Villa Lena

  Położenie

Villa Lena umiejscowiona jest w Gdańsku przy ul. Arkońskiej 9. Pensjonat nasz położony jest w pobliżu Międzynarodowych Targów Gdańskich (100 m), Hali Oliwii (700 m) i głównych arterii komunikacyjnych. Blisko stąd zarówno do Starego Miasta jak i Sopotu oraz Gdyni. Dzięki tak dogodnej lokalizacji możecie Państwo zarówno załatwić wiele spraw biznesowych jak i zwiedzić miasto oraz pobliską plażę (1500 m).
Villa Lena jest obiektem kameralnym i nowo oddanym do użytku w tym roku. To doskonałe miejsce do wypoczynku po ciężkim dniu pracy jak i również w czasie urlopu. Nasza oferta została przygotowana z myślą o pobytach służbowych, wypoczynkowych, dla osób podróżujących w parach jak i w pojedynkę.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Do dyspozycji naszych gości oferujemy 14 pokoi jedno, dwu i trzy-osobowych (dostawka) urządzonych komfortowo i z myślą o Państwa wygodzie. Pokoje wyposażone są w łazienki, mini-lodówki, telewizory, radia i bezpłatne łącza internetowe. Wszystko to przygotowane jest aby zapewnić naszym gościom maksimum wygody, komfortu i niezapomnianych wrażeń oraz mile spędzonych chwil w naszych pokojach.

  Wyposażenie

Tylko w Villi Lena w cenę pobytu wliczone są:

- parking usytuowany na terenie posesji
- śniadanie
- bezprzewodowy Internet
- pościel i ręczniki
- skrytka depozytowa
- wybór między pokojami dla palących/niepalących
- możliwość skorzystania z żelazka i suszarki.

  Wyżywienie

Śniadanie wliczone w cenę pobytu.