Hotel Villa Palladium 

Adres: ul. Czyżewskiego 20, Gdańsk


Hotel Villa Palladium Hotel Villa Palladium Hotel Villa Palladium

  Położenie

Obiekt otwarty w 2007r. Atrakcyjna lokalizacja na granicy Gdańska i Sopotu (2km do sopockiego mola). Niedaleko Parku Oliwskiego i Katedry Oliwskiej (400m).W okolicy znajduje się ZOO (1,5km). Do najbliższej plaży- Jelitkowo-(15min. tramwajem). Zaledwie 12km od lotniska Rębiechowo.

  Położenie

  Zakwaterowanie

W Villi Palladium znajduje się 16 pokoi (Pokoje 1, 2, 2-osobowe z dostawką) z łazienkami (kabiny prysznicowe i suszarki). Obiekt wyposażony jest również w sale konferencyjne. Elegancko wykończony marmurami salon recepcyjno–wypoczynkowy wprowadzi Państwa w progi urokliwego miejsca. Lobby bar znajdujący się w Villi Palladium to miejsce, gdzie można w spokoju wypić kawę lub odbyć niewielkie spotkanie biznesowe. Zapraszamy codziennie w godz. 11:00 - 22:00. Na terenie Villi Palladium znajduje się plac zabaw dla dzieci.

  Wyposażenie

Dysponujemy 29 miejscami noclegowymi. W skład wyposażenia pokoju wchodzi lodówka, TV, BEZPŁATNY internet przewodowy i bezprzewodowy.

  Wyżywienie

Śniadanie wliczone w cenę noclegu.
Restauracja Rozalia oferuje bogate menu, czynna 13-22, W sezonie zimowym do 21-ej lub do ostatniego Gościa

  Możliwości Konferencyjne

Oferta konferencyjna Oferujemy Państwu 2 przestronne, klimatyzowane sale idealne na zorganizowanie konferencji, szkoleń, pokazów oraz spotkań biznesowych. Sale konferencyjne wyposażone są w ekran, rzutnik multimedialny, flipchart , telewizor plazmowy, DVD oraz dostęp do przewodowego i bezprzewodowego Internetu. Istnieje także możliwość zorganizowania przerw kawowych, lunchu, kolacji, bankietu.