Hotel Villa Pascal 

Adres: ul. Łamana 5, Gdańsk


Hotel Villa Pascal Hotel Villa Pascal Hotel Villa Pascal Hotel Villa Pascal

  Położenie

Pensjonat Villa Pascal położony jest w pasie nadmorskim w cichej i spokojnej dzielnicy Gdańska - Brzeźno. Znajduje się 50m od plaży. W pobliżu znajdują się molo spacerowe, deptak, droga rowerowa, kawiarenki oraz puby. Obiekt to wspaniałe miejsce do spędzenia wczasów nad morzem. Usytuowanie hotelu umożliwia bardzo dogodny dojazd do centrum Gdańska.
Obiekt posiada:
salę konferencyjno-bankietową na 60 osób,
własny parking,
restaurację,
50 miejsc noclegowych w 23 komfortowo wyposażonych pokojach.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Villa Pascal dysponuje komfortowo i funkcjonalnie urządzonymi pokojami. W ofercie znajdą Państwo pokoje jedno, dwu, trzy, czteroosobowe oraz studio. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę (prysznice, tylko pokój studio posiada wannę), telewizję kablowa, telefon oraz łącze z dostępem do internetu.

  Wyposażenie

Pensjonat świadczy następujące usługi dodatkowe:
- sejf hotelowy
- pranie i czyszczenie odzieży
- zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem
- wynajem samochodu

  Wyżywienie

W restauracji serwowane są potrawy kuchni śródziemnomorskiej i staropolskiej. Oferowany jest szeroki wachlarz zup, przystawek i dań głównych, a także również wyśmienite wina oraz rozmaite alkohole. Na specjalne życzenie, Szef kuchni przygotuje dania, które w pełni zaspokoją najbardziej wyrafinowane podniebienia. Zapraszamy również do korzystania z naszego baru.
Restauracja czynna codziennie od 12.00 do 22.