Hotel Wolne Miasto StarStarStar

Adres: ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk


Hotel Wolne Miasto Hotel Wolne Miasto Hotel Wolne Miasto Hotel Wolne Miasto

  Położenie

Hotel Wolne Miasto to stylowy obiekt, malowniczo położony w samym sercu Gdańskiej Starówki, w odległości jedynych 600 metrów od Dworca Głównego. Bogactwo zabytków Starego Miasta, bliskość szlaków komunikacyjnych oraz głównego centrum handlowego Madison, podkreślają wyjątkową lokalizację obiektu.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel Wolne Miasto oferuje 62 stylowe pokoje z nowocześnie wyposażoną łazienką oraz z bezpłatnym dostępem do bezprzewodowego Internetu. Pokoje w Hotelu Wolne Miasto otrzymały nazwy ulic i zabytków Gdańska. Hotel posiada również urokliwe pokoje mansardowe, zlokalizowane na najwyższym piętrze kamienicy. Dodatkową atrakcją zakwaterowania jest możliwość rezerwacji pokoi dla Gości niepalących. Grzeczny personel pozostaje do dyspozycji Gości 24 godziny na dobę.

  Wyposażenie

Pokoje w Hotelu Wolne Miasto wyposażone są w wygodne łóżko, telewizor LCD, telefon oraz sejf. W każdym pokoju dostępna jest bezpłatna woda mineralna. Stylowy charakter pokoi i korytarzy podkreślają stare fotografie miasta Gdańska oraz repliki renesansowych mebli gdańskich, w które wyposażono recepcję.

  Wyżywienie

W Hotelu Wolne Miasto znajdują się dwie restauracje specjalizujące się w daniach kuchni polskiej i meksykańskiej. Stylowy Lobby-bar jest miejscem spotkań przy aromacie wybornej kawy i herbaty o każdej porze dnia.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel posiada dwie nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, z których większa umożliwia organizację spotkania do 70 osób w ustawieniu kinowym. Wygodna lokalizacja obiektu, stylowy charakter wnętrz, a także szeroki wybór przerw kawowych oraz lunchy konferencyjnych podkreślają atrakcyjność oferty szkoleniowej.