Hotel Dworek Osada Wędrowca 

Adres: ul. Szkolna 23, Gdynia


Hotel Dworek Osada Wędrowca Hotel Dworek Osada Wędrowca Hotel Dworek Osada Wędrowca

  Położenie

Dworek Osada Wędrowca w Mechelinkach położony jest w centrum zabytkowej wioski rybackiej. Obiekt zlokalizowany jest 150 metrów od plaży, a wybudowany na pięknej 1ha posesji z parkiem. 300m od morza. Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się w odległości 30m .

Dworek "Osada Wędrowca" położony przy pięknym nadmorskim klifie jest historyczną ozdobą regionu. Położony w pobliżu portu rybackiego i piękne piaszczyste plaże są dodatkowym magnesem przyciągającym turystów pragnących odpoczynku od zgiełku i hałasu dużych aglomeracji a także tych, którzy w spokoju i harmonii pragną spędzać swój wolny czas. Dworek wyposażony jest w profesjonalny węzeł gastronomiczny jak i kilkadziesiąt pokoi w pełni wyposażonych i przytulnie zaaranżowanych.


Zarezerwuj minmum 5 noclegow - otrzymasz niższą cene za noc !!!

Przy minimum 14 noclegach kolejna zniżka !!!

  Położenie

  Zakwaterowanie

Wszystkie 22 pokoje są starannie zaaranżowane nawet w najmniejszych detalach. Pokoje wyposażone są w TV (Canal + ) , łazienki spełniające wysokie wymagania i potrzeby naszych klientów, stylowe meble i wygodne łóżka. Wszystko to stwarza komfortowe warunki do wypoczynku oraz w razie konieczności również do pracy.

  Wyposażenie

Goście mogą skorzystać z wielu atrakcji, które znajdują się w pobliżu:
- połów dorszy na Bałtyku
- romantyczne przejażdżki konne po plaży oraz nadmorskim klifie
- spacerowe trasy bryczką z zaprzęgiem konnym
- korty tenisowe (kryte)
- windsurfing
- wypożyczalnia quadów i skuterów wodnych
- aquapark 20km

Obiekt posiada parking dla autokarów.

  Wyżywienie

Niepowtarzalny klimat Restauracji, miła atmosfera i profesjonalna obsługa zachęcą do spotkań towarzyskich i biznesowych. Szczególnym powodzeniem cieszą się imprezy okolicznościowe. Szef kuchni oferuje szeroką gamę dań kuchni polskiej i międzynarodowej, do których poleca wyselekcjonowany wybór wykwintnych alkoholi Restauracja posiada 150 miejsc siedzących, z możliwością organizacji imprez bankietowych i tanecznych. Otwarta jest od godziny 11.00 do 23.00.

  Możliwości Konferencyjne

W Dworku Znajduje się 110m. Sala Konferencyjna. W komfortowych warunkach może ona pomieścić 80 osób. Dworek specjalizuje się w realizacji kompleksowych szkoleń i konferencji, które przygotowywane są we współpracy z klientem. Sala wykonana jest w stylowej aranżacji z piękną przestrzenną aranżacją posiadającą widok na ogród i morze. Bezpośrednio z sali można wyjść na piękny i kameralny taras ogrodowy.