Hotel Murat StarStarStar

Adres: ul. Wejherowska 33, Reda, Gdynia


Hotel Murat Hotel Murat Hotel Murat

  Położenie

Hotel MURAT położony jest w miejscowości Reda (niedaleko Gdyni), przy międzynarodowej trasie E-6. Berlin-Szczecin-Gdańsk. Hotel znajduje się w obszarze Trójmieskiego Parku Krajobrazowego, w dolinie rzeki Reda. Od pasa nadmorskiego oddalony jest o 5 km.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel dysponuje 61 komfortowymi pokojami, w tym pokojami 1 i 2-osobowymi oraz czterema apartamentami, przystosowanymi dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telefon i telewizor.
W każdym pokoju istnieje możliwość podłączenia do Internetu.
Parking strzeżony, obowiązkowy, płatny 20 zł. za dobę za samochód osobowy.

  Wyposażenie

Proponujemy wspaniałą zabawę plenerową, w naszej stylowej zagrodzie grillowej KUKUŁKA. Położenie hotelu umożliwia podziwianie piękna Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
Miłośnikom mocnych wrażeń polecamy Szkołę Przetrwania, Paint Ball oraz loty balonem, a entuzjastom gry w golfa, pole golfowe w Pętkowicach Sierra Golf Club.

  Wyżywienie

Hotelowa restauracja na 160 miejsc serwuje bogaty wybór dań kuchni polskiej oraz kuchni międzynarodowej. Specjalnością szefa kuchni jest polędwica pieczona na gorącym kamieniu.
Goście codziennie mogą korzystać z kawiarni mieszczącej 50 osób oraz night-clubu na 160 osób.

  Możliwości Konferencyjne

W hotelu znajduje się ponadto centrum konferencyjne wyposażone w standardowy sprzęt audiowizualny. Centrum składa się z 5 sal konferencyjnych, które mogą być dowolnie łączone zgodnie z Państwa życzeniem. Hotelowa restauracja serwuje bogaty wybór dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Do dyspozycji gości jest również kawiarnia, night club, stylowa zagroda grillowa oraz duży strzeżony parking.