Hotel Rezydencja Bardo 

Adres: ul. Pod Lasem 1 (Koleczkowo k. Gdyni), Gdynia


Hotel Rezydencja Bardo Hotel Rezydencja Bardo Hotel Rezydencja Bardo

  Położenie

Zapraszamy do Rezydencji Bardo – nowego hotelu i centrum konferencyjnego w okolicy Trójmiasta.
Rezydencja położona jest na Pojezierzu Kaszubskim, 14 km od Gdyni i 20 km od lotniska w Gdańsku – Rębiechowie.

Obiekt w trakcie kategoryzacji, oczekiwany standard to 3*.

W pobliżu Rezydencji Bardo znajduje się klub golfowy Sierra Golf Club (20 km) oraz Jeździecki Klub Sportowy (2 km) Do głównych atrakcji turystycznych regionu zaliczyć można: Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich, Muzeum Kaszubskie w Kartuzach, Zamek Krzyżacki w Malborku, Bulwar Nadmorski w Gdyni, Stare Miasto w Gdańsku, Molo w Sopocie i Westerplatte.

  Położenie

  Zakwaterowanie

W Rezydencji Bardo znajduje się 59 wygodnie urządzonych pokoi z łazienkami, w tym 9 przestronnych apartamentów. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, telefon, bezprzewodowy internet i lodówkę.

  Wyżywienie

Przestronna i słoneczna Restauracja Bardo może pomieścić blisko 100 osób. Szef Kuchni poleca dania kuchni polskiej i regionalnej kuchni kaszubskiej. Specjalności Szefa Kuchni to między innymi: pierogi z dziczyzny w sosie borowikowym, zupa rybna z krewetkami oraz golonka po myśliwsku w czerwonym winie.

  Możliwości Konferencyjne

Rezydencja Bardo posiada 4 sale wielofunkcyjne od 20 do 400 m2. Naturalne oświetlenie, klimatyzacja, starannie zaprojektowane wyposażenie i widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy sprawiają, że są one idealnym miejscem do organizacji nawet wielogodzinnych spotkań. Jednym z największych atutów Rezydencji jest unikalna sala balowa ze sceną i bezpośrednim wyjściem na taras. Została ona zaprojektowana z myślą o konferencjach, bankietach i weselach nawet dla 300 osób.
Otoczenie Rezydencji Bardo stwarza duże możliwości organizowania dużych imprez piknikowo-grillowych. Hotel zapewnia także współpracę z profesjonalistami organizującymi aktywny wypoczynek (paintball, quady, loty balonem i inne atrakcje).