Hotel Willa Lubicz StarStarStar

Adres: ul. Orłowska 43, Gdynia


Hotel Willa Lubicz Hotel Willa Lubicz Hotel Willa Lubicz Hotel Willa Lubicz

  Położenie

Hotel Willa Lubicz zlokalizowany jest w Gdyni Orłowie, między Sopotem a Gdynią, niedaleko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta. Od willi wiedzie prosta droga na drewniane molo daleko wychodzące w morze, z którego widać stromy brzeg morskiego klifu i przystań rybacką. Latem na plaży otwiera scenę gdyński teatr. Willa Lubicz została wzniesiona w 1936 r. przez kapitana żeglugi wielkiej Władysława Zaleskiego i do wybuchu II wojny światowej pełniła funkcję pensjonatu. Dzisiaj postanowiliśmy przywrócić jej pierwotną funkcję i w ciepłej atmosferze domowego zacisza przenieść naszych gości w nastrój lat trzydziestych i świat morskich podróży.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Pokoje: apartamenty - 1, pokoje 1 osobowe - 1, pokoje 2 osobowe - 14, - telefon, tv satelitarna, radio, minibar, suszarka, room service, klimatyzacja w wybranych pokojach

  Wyposażenie

Goście Hotelowi mogą skorzystać z pokoju kąpielowego z masażem wodnym oraz sauną, dostępu do Internetu, wypożyczalni rowerów. Goście skorzystać mogą również z masażu klasycznego, całościowego lub częściowego, relaksacyjnego, sportowego, odchudzającego.
Polecamy również grę w golfowa w pobliskich Pętkowicach (ok. 20km od hotelu).
Przy Hotelu znajduje się parking niestrzeżony, monitorowany.

  Wyżywienie

W Hotelu w sali kominkowej znajduje się restauracja z barem.

  Możliwości Konferencyjne

Sala konferencyjna dostępna jest dla około 20 osób. Wyposażona w klimatyzację, flipchart oraz łącze internetowe. Dodatkowe wyposażenie udostepniamy na życzenie gości odpłatnie. W trakcie prowadzonych szkoleń proponujemy Państwu przerwę kawową w postaci drobnego poczęstunku.