Hotel Noma Residence Zameczek Myśliwski Promnice StarStarStarStar

Adres: Kobiór k. Tychów, Katowice


Hotel Noma Residence Zameczek Myśliwski Promnice Hotel Noma Residence Zameczek Myśliwski Promnice Hotel Noma Residence Zameczek Myśliwski Promnice

  Położenie

Uroczy i przytulny hotel znajdujący się w XIX wiecznym drewnianym zameczku myśliwskim, położonym na brzegu Jeziora Paprocańskiego na terenie dawnej Puszczy Pszczyńskiej. To dawna posiadłość rodziny Hochbergów. Kameralny charakter zameczku tworzy doskonałe miejsce do wypoczynku, romantycznych pobytów we dwoje, jak i wakacyjnych pobytów z rodziną, dzięki znajdującym się na terenie hotelu: parku, przystani żaglowej, czy licznym trasom rowerowym. Idealnie położony przy międzynarodowej trasie E75 pomiędzy Katowicami i Bielskiem, na granicy Tychów jest niepowtarzalnym miejscem do organizacji rodzinnych spotkań, bankietów, przyjęć i konferencji, a otaczający park pozwala organizować integracyjne spotkania team-buildingowe.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Na terenie hotelu znajduje się 9 pokoi i 2 apartamenty oraz dwa pokoje w domku myśliwskim. Stanowiące niegdyś prywatne apartamenty książęce rodziny Hochbergów, do dziś zachowały swój dawny charakter. Wyposażone są w nowoczesne udogodnienia, internet przewodowy i bezprzewodowy, minibary. Każdy z pokoi ma swój niepowtarzalny urok. Niezapomniane wrażenia kulinarne zapewni restauracja serwująca dania myśliwskie w przepięknej Sali Kominkowej, Sali Cenkiera i Sali Książecej oraz Bar z szerokim wyborem ekskluzywnych alkoholi.

  Wyposażenie

Do dyspozycji gości w zależności od warunków pogodowych są: rowery, żaglówki ze sternikiem lub bez, sauna i jaccuzi. Na terenie Zameczku goście mają bezpłatny dostęp do internetu (Hot-Spot).

  Wyżywienie

Restauracja promnicka jest znana ze wspaniałych dań myśliwskich, uzupełnionych o elementy kuchni europejskiej. Dania przygotowywane są ze świeżych warzyw i owoców oraz wysokiej klasy produktów. Zameczek myśliwski to idealny obiekt do organizacji wesel do 120 osób, a otaczający park pozwala zorganizować imprezy plenerowe do 1000 osób. Ekskluzywny charakter Zameczku sprawia, iż jest doskonałym miejscem do organizacji spotkań, narad i konferencji wysokiego szczebla kadry menadżerskiej. Bar promnickiej restauracji zaopatrzony jest w wyjątkowo szeroką gamę wysokiej klasy alkoholi oraz bogaty asortyment win. W sezonie letnim restauracja zaprasza na pikniki oraz potrawy z grilla przy kominku plenerowym, a także do kawiarni w promnickich ogrodach.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel Noma Residence oferuje kompleksową organizację sympozjów, konferencji oraz innych uroczystości. Wysokiej klasy sprzęt audio-video umożliwiający prowadzenie profesjonalnych szkoleń.W naszych salach zapewniamy komfortowe warunki dla ok. 80 osób. Miejsc konferencyjnych: 100.