Hotel Piramida - Spa & Wellness StarStarStarStarStar

Adres: ul. Sikorskiego 100 - Paprocany - Tychy, Katowice


Hotel Piramida - Spa & Wellness Hotel Piramida - Spa & Wellness Hotel Piramida - Spa & Wellness Hotel Piramida - Spa & Wellness

  Położenie

Hotel jest usytuowany przy trasie Katowice - Bielsko-Biała blisko głównych węzłów komunikacyjnych (przecięcie krajowej 1 z autostradą A4) na przedmieściach Katowic w rekreacyjnej dzielnicy Tychów. Hotel położony nad brzegiem Jeziora Paprocańskiego i na skraju puszczy Pszczyńskiej oferuje doskonałe warunki do wypoczynku w bliskim kontakcie z naturą.. Sprzyja wypoczynkowi, rekreacji, ale również pozwalana na pracę z dala od wielkomiejskiego hałasu i zanieczyszczeń.

Lokalizacja i odległości:
- Lotnisko Kraków (Balice) 45 KM - 40 min
- Lotnisko Katowice (Pyrzowice) 65 KM - 45min
- Dworzec PKP Międzynarodowy (Katowice) 20 KM - 15min
- Stadion Śląski (Katowice Chorzów) 25Km - 20min
- Bielsko Biała 40 KM - 30min
- Dworzec Główny PKP Tychy - 7 min (połączenie Intercity Warszawa - Tychy trwa około 3 godzin)

  Położenie

  Zakwaterowanie

Szanowni Państwo
Informujemy, że do dnia 31.07.2011 elewacja Hotelu jest częściowo remontowa.
Przepraszamy za niedogodności,
Dyrekcja Hotelu


Hotel posiada 63 eleganckie, komfortowe i w pełni funkcjonalne pokoje, dostosowane do różnych potrzeb i oczekiwań, mogące pomieścić do 141 osób.

Każdy pokój wyposażony jest m.in. w telewizję satelitarną, telefon, biurko do pracy, dostęp do internetu, sejf, minibar, wagę, suszarkę do włosów, szlafrok, papcie oraz kosmetyki. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają zamki elektroniczne. Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.
W cenie pokoju: śniadanie, basen z hydromasażami, studio fitness, dostęp do internetu.

Ilość pokoi wg typów:
- 3 pokoje jednoosobowe Egipskie
- 9 pokoi jednoosobowych Egipskich z dostawką
- 31 pokoi dwuosobowych Egipskich
- 10 pokoi dwuosobowych Lux Orion
- 3 pokoje dwuosobowe Lux Orion z dostawką
- 6 pokoi typu Studio
- 1 apartament

Pokój jednoosobowy Egipski
klimatyzacja, TV-Sat, telefon, dostęp do Internetu, minibar, sejf, prysznic, suszarka do włosów, waga, szlafrok i papcie, możliwość dostawki.

Pokój dwuosobowy Egipski
klimatyzacja, TV-Sat, telefon, dostęp do Internetu, minibar, sejf, prysznic, suszarka do włosów, waga, szlafrok i papcie, 2 oddzielne łóżka lub 1 małżeńskie.

Pokój dwuosobowy Lux Orion
klimatyzacja, TV-Sat, telefon, dostęp do Internetu, minibar, sejf, prysznic, suszarka do włosów, waga, szlafrok i papcie, 2 oddzielne łóżka lub 1 małżeńskie, możliwość dostawki.

Pokój Oriona dla osób niepełnosprawnych
klimatyzacja, TV-Sat, telefon, dostęp do Internetu, minibar, sejf, prysznic, suszarka do włosów, waga, szlafrok i papcie, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, 2 oddzielne łóżka lub 1 małżeńskie, możliwość dostawki.

Studio Chefrena
klimatyzacja, TV-Sat, telefon, dostęp do Internetu, minibar, sejf, prysznic, suszarka do włosów, waga, szlafrok i papcie, 2 oddzielne łóżka, możliwość dostawki.

Studio Kleopatry
klimatyzacja, TV-Sat, telefon, dostęp do Internetu, minibar, sejf, prysznic, suszarka do włosów, waga, szlafrok i papcie, 2 oddzielne łóżka lub 1 małżeńskie, możliwość dostawki.

Studio Ramzesa
klimatyzacja, TV-Sat, telefon, dostęp do Internetu, minibar, sejf, prysznic, suszarka do włosów, waga, szlafrok i papcie, łóżka małżeńskie, możliwość dostawki.

Apartament Cheopsa
klimatyzacja, TV-Sat, telefon, dostęp do Internetu, minibar, sejf, prysznic, suszarka do włosów, waga, szlafrok i papcie, łóżko małżeńskie, możliwość dostawki.

  Wyposażenie

Wyposażenie Hotelu:
Restauracja, Dring Bar, Ogród Letni, Basen, Sauna, Kawiarenka Internetowa, Internet WLAN w hotelu i pokojach, Fryzjer, Kosmetyka, Spa, Masaż, Centrum Terapii Naturalnej Zabiegi Bioenergoterapii, Parking dozorowany płatny, przy hotelu bezpłatny, 100m od Hotelu ośrodek Sportowt z boiskami do Tenisa, Siatkówki, Piłka Nożna, Piłka Plażowa.

Każdy pokój wyposażony jest m.in. w telewizję satelitarną, telefon, biurko do pracy, Bezprzewodowy Internet we wszystkich pokojach, sejf, minibar, wagę, suszarkę do włosów, szlafrok, papcie oraz kosmetyki. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają zamki elektroniczne. Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.
W cenie pokoju: śniadanie, basen z hydromasażami, studio fitness, dostęp do internetu.

  Wyżywienie

Proponujemy Państwu dania kuchni polskiej i międzynarodowej, wyśmienite desery, wina oraz rozmaite alkohole z całego świata.
Oferujemy profesjonalne usługi bankietowe dla grup liczących do 250 osób.
Śniadania serwowane w formie bogatego bufetu szwedzkiego czekają na Gości od poniedziałku do niedzieli w godz. 6.30 - 10.00 (śniadanie w cenie noclegu)

Night Bar Ramzes
Night Bar Ramzes jest przytulnym miejscem przy barze w restauracji Kleopatra. Do wyboru alkohole z wszystkich krajów świata oraz koktajle od standardowych do finezyjnych kompozycji barmana.

Kawiarnia Nefretete
Unoszący się zapach świeżo mielonej kawy, gorącej czekolady oraz smakowite ciasta i desery… To wszystko znajdziecie Państwo w naszej kawiarni i herbaciarni.
Oryginalny wystrój wśród pięknych roślin i kwiatów sprawi, iż atrakcyjnie spędzą Państwo chwile pełne relaksu i odprężenia.

Ogródek Letni
W okresie letnim na wszystkie specjały zapraszamy do ogródka z widokiem na malowniczą Puszczę Pszczyńską i Jezioro Paprocańskie. Organizowane są tu, serwowane smaczne posiłki, sałatki, desery, napoje i drinki.

  Możliwości Konferencyjne

Piramida Spa & Wellness to miejsce doskonałe nie tylko do wypoczynku i poprawie samopoczucia, ale także do pracy.

Z myślą o grupach biznesowych przygotowaliśmy nowoczesne i profesjonalne zaplecze do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów, prezentacji, wszelkich spotkań biznesowych i imprez integracyjnych.

Hotelowe Centrum Konferencyjne dysponuje dwiema głównymi salami oraz dwiema pomocniczymi salami narad. Każda z sal wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny wraz z nagłośnieniem.
Wszystkie sale są klimatyzowane i posiadają zaciemnienie.

W podstawowym wyposażeniu głównych sal konferencyjnych znajdują się: ekran, flipchart, nagłośnienie, mikrofon, zestaw Video lub DVD, odtwarzacz CD i MINIDISC, dostęp do Internetu w technologii LAN. Dodatkowo dostępny za opłatą: projektor multimedialny oraz inne udogodnienia.

Umożliwiamy także zorganizowanie imprez o różnym charakterze w eleganckiej Restauracji Kleopatra, której imię przyjęliśmy jako symbol dobrego smaku i wszelakiej obfitości.

Oprócz zaplecza konferencyjno-bankietowego oferujemy Państwu całą gamę usług dodatkowych. Urozmaiceniem dla uczestników konferencji może stać się spędzony czas w wyjątkowych komnatach energetycznych w Podziemiach Ozyrysa i Piramidionie. Ponadto oferujemy pełen wachlarz usług z zakresu odnowy biologicznej i bogaty wybór zabiegów kosmetycznych w Centrum Urody Piramida.

Slale Konferencyjne:
- Sala Piaskowo-Turkusowa 164m² do 150 osób
- Sala Turkusowa 83m² do75 osób
- Sala Piaskowa 81m² do75 osób
- Sala Faraona 43m² do30 osób
- Sala Oko Horusa 42m² do20 osób