Hotel Polonia Katowice Star

Adres: ul. Kochanowskiego 3, Katowice


Hotel Polonia Katowice Hotel Polonia Katowice

  Położenie

Hotel Polonia jest położony w centrum Katowic nieopodal dworców PKP i PKS, ok 30 km od lotniska. Lokalizacja hotelu umożliwia szybkie dotarcie do większych firm, banków i urzędów. Atmosfera hotelu, miła obsługa i jej profesjonalne podejście sprawiają, że Polonia jest nie tylko doskonałym miejscem do odpoczynku, ale również do pracy.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel dysponuje 80 miejscami w pokojach : jedno-,dwu- i trzyosobowych oraz apartamentach. Pokoje wyposażone są w telefon,TV-SAT, część pokoi ma dostep do Internetu (gniazdko modemowe). Hotel posiada windę, oraz pokoje dla niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki.

  Wyżywienie

W restauracji Hotelu Polonia, zaplanowanej na 90 miejsc, serwowane są doskonałe dania kuchni staropolskiej i międzynarodowej, gwarantujące klientowi pełną satysfakcję kulinarną.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel dysponuje dwiema salami konferencyjnymi przeznaczonymi odpowiednio dla 15 oraz 60 osób. Sale wyposażone są w nagłośnienie, rzutniki multimedialne, flipchart, sprzęt video, oraz telewizor. Warunki sal konferencyjnych pozwalają na niezakłóconą niczym kreatywną pracę.