Hotel Stadion Śląski 

Adres: ul. Katowicka 10 (Chorzów), Katowice


Hotel Stadion Śląski Hotel Stadion Śląski Hotel Stadion Śląski Hotel Stadion Śląski

  Położenie

Hotel Śląski to w pełni zmodernizowany obiekt tuż obok Narodowego Stadionu Śląskiego, znajdujący się w samym sercu największego w Polsce Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku. W bliskim sąsiedztwie Planetarium, Wesołego Miasteczka, ZOO. Lokalizacja hotelu w tej "oazie zieleni", a jednocześnie przy głównej drodze powoduje, że komunikacja z wszystkimi miastami Śląska jest bardzo dogodna.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel oferuje Państwu 70 miejsc noclegowych w pokojach 1-osobowych i 2-osobowych (standard i podwyższony standard) i 3-osobowych z możliwościami dostawki. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telefon, internet bezprzewodowy i TV sat.

  Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji oddano saunę suchą, saunę parową, bicze wodne, jacuzzi a także bilard. Recepcja hotelowa służy Państwu pomocą całą dobę, można tu wysłać fax, skopiować dokumenty, tutaj też znajduje się sejf hotelowy i przechowalnia bagażu i niewielki sklepik. Hotel posiada windę. Przed hotelem znajduje się obszerny parking wraz z miejscami parkingowymi dla autokarów.

  Wyżywienie

Serdecznie zapraszamy do naszej Restauracji hotelowej, gdzie oferujemy różnorodne dania kuchni kontynentalnej. Zapewniamy profesjonalną obsługę bankietów, imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. Zapraszamy również do naszego drink baru, gdzie można miło spędzić czas przy wybornym winie, czy też orzeźwiającym koktajlu.

  Możliwości Konferencyjne

Posiadamy salę konferencyjną, która pomieści do 50 osób. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą zorganizowania konferencji. Zapewniamy obsługę cateringową.