Hotel Załęże StarStar

Adres: ul. Gliwicka 106, Katowice


Hotel Załęże Hotel Załęże Hotel Załęże Hotel Załęże

  Położenie

Hotel znajduje sie w pobliżu Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku, Stadionu Śląskiego, Wesołego Miasteczka, Silesia Sity Center, Centrum Rozrywki Cinema City - Punkt44 jak również autostrady A4 (kierunek Kraków-Wrocław) i Drogowej Trasy Średnicowej.
Dojazd do hotelu tramwajem linii 7 lub 40 - przystanek początkowy bezpośrednio przy głównym wyjściu z dworca PKP (kierunek Załęże) i przystanek docelowy około 50 m od wejścia do hotelu, albo taksówką (opłata około 8 - 10 zł za kurs z dworca PKP do hotelu).

  Położenie

  Zakwaterowanie

Chcąc jak najlepiej dostosować swoją ofertę do potrzeb i wymagań swoich Gości, hotel przygotował 75 różnorodnych pokoi, których wspólną cechą jest wygoda i przestronność każdego wnętrza.

We wszystkich pokojach znajdują się łazienki, bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu radioodbiorniki, kolorowe telewizory oraz telefon umożliwiający uzyskiwanie połączeń wewnętrznych, krajowych i zagranicznych w sposób automatyczny.

  Wyposażenie

Kiosk, bezpłatny, monitorowany parking.

  Wyżywienie

Zapraszamy do klimatyzowanej Restauracji Chata Drwala czynnej przez 7 dni w tygodniu w godz. od 11.00 do 22.00.oraz do stylizowanej Sali Myśliwskiej.
Organizujemy wesela, bankiety i inne imprezy okolicznościowe.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel nasz dysponuje klimatyzowanymi salami konferencyjnymi które mogą pomieścić od 8 do 80 osób.Wyposażone są bezpłatnie w rzutnik folii, ekran, flip chart, TV,DVD. Istnieje możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego (za dodatkową opłatą).