Hotel Ameliówka StarStar

Adres: Masłów, Mąchocice 176, Kielce


Hotel Ameliówka Hotel Ameliówka Hotel Ameliówka

  Położenie

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do hotelu zlokalizowanego w sercu Gór Swiętokrzyskich nad przełomową doliną rzeki Lubrzanki, 12 km od Śródmieścia Kielc i tylko 8 km od najwyższego ich wzniesienia Łysicy - (612 m n p m), w sercu krainy Stefana Żeromskiego, blisko dróg dojazdowych do Warszawy i Krakowa (nr 77) oraz Łodzi i Lublina (nr 74). Dobre połaczenie komunikacyjne, położenie poza miastem stwarzają doskonałe warunki dla wszelkiego rodzaju pobytów.

Tutejszy mikroklimat oraz duża zawartość jodu w powietrzu - większa niż nad morzem znakomicie wpływa na samopoczucie i zdrowie. Sąsiedztwo pięknych gór gwarantuje spokój i możliwość pełnego wypoczynku w komfortowych warunkach.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Zatrzymując się w hotelu Ameliówka macie Państwo do dyspozycji 83 miejsca noclegowe w eleganckich i funkcjonalnych pokojach wyposażonych w telewizję satelitarną, radio, telefon. Każdy pokój posiada nowoczesną łazienkę.

  Wyposażenie

Gościom hotelowym oddano do dyspozycji: saunę, siłownię, bilard, darts, boisko do siatkówki plażowej, boisko do koszykówki.

  Wyżywienie

Nowo otwarta restauracja Hotelu Ameliówka słynie z polskiej kuchni. Wieloletnie doświadczenie oparte na tradycyjnych recepturach gwarantuje smaczne niepowtarzalne jedzenie. Nasza restauracja zaprasza Państwa codziennie na wykwintne śniadania, obiady i kolacje. W ciepłej i rodzinnej atmosferze serwujemy przysmaki kuchni polskiej i międzynarodowej.

  Możliwości Konferencyjne

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie nowoczesne i klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, projekcyjny i nagłaśniający.