Hotel Łysogóry StarStarStar

Adres: ul. Sienkiewicza 78, Kielce


Hotel Łysogóry Hotel Łysogóry Hotel Łysogóry Hotel Łysogóry

  Położenie

Kielecki Hotel Łysogóry***, położony w samym centrum, przy najstarszej i zarazem największej ulicy miasta, zaprasza Państwa do swych atrakcyjnych wnętrz. Hotel Łysogóry uosabia urok i elegancję, a secesyjny charakter obiektu wyróżnia go na tle otoczenia. Nasza korzystna lokalizacja pozwala na wygodne i szybkie dotarcie do najciekawszych punktów w mieście. W najbliższym sąsiedztwie toczy się zarówno życie kulturalne, jak i rozrywkowe Kielc.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel dysponuje 203 miejscami noclegowymi w komfortowych pokojach 1- i 2-osobowych z mini-barkami, telefonami, TV oraz w apartamentach - także o powierzchni 70 m2 - z wydzielonymi pokojami kąpielowymi, zaopatrzonymi w urządzenia jacuzzi. Hotel oferuje pokoje dla niepełnosprawnych.

  Wyposażenie

W czasie pobytu w hotelu Biuro Podróży proponuje wycieczki po najstarszych w Europie - Górach Świętokrzyskich, w tym: zwiedzanie licznych muzeów, klasztorów ruin zamków , pałaców , rezerwatów geologicznych z Jaskinią Raj - jedną z najpiękniejszych jaskiń w Polsce. W mieście i najbliższej okolicy możliwe jest również: korzystanie z kortów tenisowych, basenu krytego; uprawianie jazdy konnej, narciarstwa zjazdowego i biegowego, sportów wodnych, wędkowania itp.
Do dyspozycji gości w hotelu znajduje się:
- Salon fryzjerski
- Parking strzeżony
- Taxi

Klimatyzowane, w pełni wyposażone sale konferencyjne.

  Wyżywienie

Restauracja "Victoria" to wieloletnie doświadczenie i prestiż.
To również okazałe wnętrze i zaplecze hotelowe.
Wszystko to pozwala profesjonalnie i kompleksowo organizować bankiety, spotkania biznesowe, uroczystości weselne oraz wszelkie imprezy okolicznościowe.
"Victoria" to obok eleganckiej restauracji, pełna wyszukanych smakołyków garmażerka.
To najlepszy smak, który możesz zabrać ze sobą i cieszyć się nim w domu.
"Victoria" to najwyższej jakości usługi cateringowe.
To kawałek luksusu dostarczony rzetelnie i punktualnie.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel zapewnia profesjonalną organizację i obsługę konferencji, seminariów, szkoleń, zjazdów i prezentacji.