Hotel Korona StarStarStar

Adres: Zemborzyce Tereszyńskie 97a - 2km. od Lublina, Lublin


Hotel Korona Hotel Korona Hotel Korona Hotel Korona

  Położenie

Hotel położony jest w miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie, w bliskiej odległości Zalewu Zemborzyckiego, 2 km od Lublina przy trasie Lublin - Rzeszów (Kraśnik), w sąsiedztwie kompleksu leśnego na czystym ekologicznie terenie. Ta niewielka odległość od centrum Lublina zachęca do odwiedzin i weekendowych rodzinnych wyjazdów do tego pięknego miejsca.

Gości zapraszamy do apartamentów i pokoi o wysokim standardzie, restauracji, cocktail baru, sauny, sali bilardowej, ogrodów oraz dwóch profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel Korona **** Wellness & SPA , to idealne miejsce na relaks dla osób ceniących komfort i wysoką jakość obsługi. Nasz hotel to 61 komfortowo urządzonych pokoi. Indywidualnie zaprojektowany wystrój wnętrz pozwala na relaks oraz wypoczynek. Nowoczesne rozwiązania techniczne zastosowane w pokojach hotelowych umożliwiają efektywną pracę w trakcie pobytu. Hotel posiada 61 pokoi, w tym: 2 pokoje economy 4 pokoje standard 2 pokoje Superior 50 pokoi Delux 3 Apartamenty

  Wyposażenie

Pokoje wyposażone są w: • komfortowe łóżka • telefony z możliwością zamówienia bezpłatnego budzenia, • 16 kanałów TV-SAT • bezpłatny Internet. • mini bary • sejfy • klimatyzację

  Wyżywienie

Zapraszamy Państwa do restauracji, w której poszczycić się możemy wykwintną kuchnią i profesjonalną obsługą.
Różnorodność naszej kuchni zapewni satysfakcję nawet najbardziej wymagającym podniebieniom.
W menu znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne polskie dania, jak i kuchnię śródziemnomorską oraz sezonowe potrawy. W kuchni Korony wykorzystywane są tylko najzdrowsze i najlepsze produkty polskie i europejskie, dzięki temu łączy ona polski tradycjonalizm z doświadczeniem europejskiej kuchni.

  Możliwości Konferencyjne

Sala Koronna
150 m2 na 150 osób

Sala Klubowa
50 m2 na 20 osób

Każda sala wyposażona jest w telefon, ekran i flip-chart, projektor multimedialny, internet bezprzewodowy i przewodowy.

Specjalnie na życzenie gości przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety konferencyjne.
Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo w dziale marketingu.