Hotel Na Skarpie StarStar

Adres: ul. Gietkowska 6 a, Olsztyn


Hotel Na Skarpie Hotel Na Skarpie Hotel Na Skarpie Hotel Na Skarpie

  Położenie

Hotel Na Skarpie położony jest w bezpiecznej okolicy, w odległości ok. 10 min od centrum miasta, które stanowi jedną z wielu atrakcji turystycznych Olsztyna. Do naszego obiektu zapraszamy zarówno klientów indywidualnych ceniących piękno natury oraz zabytków architektonicznych, jak i klientów biznesowych szukających spokoju w miłej i przyjaznej atmosferze.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji 142 miejsca noclegowe w przestrzennych, wyremontowanych pokojach jedno i dwuosobowych. Oferujemy Państwu pokoje dla palących jak i niepalących Gości. Każdy pokój wyposażony jest w odbiornik TV, radio , telefon oraz pełen węzeł sanitarny. Luksusowo urządzone apartamenty zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających Gości.

  Wyposażenie

Klientom biznesowym proponujemy pomoc w organizowaniu różnego rodzaju szkoleń oraz konferencji a także oferujemy dogodne warunki do pracy. Posiadamy dwie przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne (jedna do 30 osób, druga do 50 osób), oraz małą salkę konferencyjną idealnie nadającą się do spotkań w mniejszym gronie (do 8 osób).Salka idealnie nadaje się do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych oraz innych spotkań. W pomieszczeniach ogólnodostępnych bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi).

  Wyżywienie

Restauracja czynna od 7.00 - 22.00