Hotel Warmiński StarStarStar

Adres: ul. Kołobrzeska 1, Olsztyn


Hotel Warmiński Hotel Warmiński Hotel Warmiński Hotel Warmiński

  Położenie

Hotel Warmiński to nowoczesny obiekt konferencyjno - binzesowy zlokalizowany w cetrum Olsztyna, w sąsiedztwie ważniejszych urzędów, firm i instytucji.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Do dyspozycji Gości hotel posiada 127 komfortowo wyposażonych pokoi i 6 przestronnych apartamentów. Wszystkie posiadają łazienkę, TV-sat, lodówkę i stałe łącze internetowe. W standardowej cenie pokoju śniadanie w formie bufetu.

Na miejscu pobierana jest opłata miejscowa w wysokości 1,75 PLN za każdy dzień pobytu od osóby

  Wyposażenie

Fitness Center (sauna, sala do ćwiczeń i hydromasaż), studio fryzur, gabinet masażu, jubiler, pralnia, podziemny garaż i strzeżony parking.

  Wyżywienie

Do dypozycji Gości są dwie restauracje. Restauracja BON APPETIT serwuje specjały kuchni regionalnej i europejskiej. Restuaracja Atelier to system prywatnych salek restauracyjnych dostępnych tylko po wcześniejszej rezerwacji. Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Warmiński Taras Grill & Bar znajdujący się na terenie Hotelu Warmińskiego w Olsztynie jest już otwarty.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel organizuje szkolenia, konferencje, sympozja, kongresy, bankiety i wszelkie imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji system klimatyzowanych sal wielofunkcyjnych o łącznej powierzchni ponad 400 m 2.