Hotel 222 StarStar

Adres: ul. Grunwaldzka 222, Poznań


Hotel 222 Hotel 222 Hotel 222 Hotel 222

  Położenie

Nowoczesny HOTEL 222 położony jest przy jednej z głównych ulic Poznania, w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich (10min), Portu Lotniczego Ławica (15min) oraz Dworca PKP (15min).

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel dysponuje 102 miejscami noclegowymi w wygodnych i przytulnych pokojach dwuosobowych. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, telewizor z przyłączem satelitarnym, telefon, minibar oraz gniazdko z płatnym wyjściem do Internetu. Istnieje możliwosć dostawki. Hotel 222 to idealne połączenie wypoczynku z wyjazdem służbowym.

  Wyposażenie

Do dyspozycji Państwa pozostają: klub bilardowy, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, cukiernia, restauracja, punkty handlowe, monitorowany parking, całodobowa ochrona obiektu. W holu recepcji znajduje się stanowisko komputerowe z bezpłatnym dostępem do internetu.

  Wyżywienie

W miłej atmosferze Klubu Hotelowego goście mogą zjeść pożywne śniadanie, a wieczorem zrelaksować się przy kawie lub drinku. Zapraszamy do nowopowstałej restauracji serwującej klientom dania kuchni włoskiej.

  Możliwości Konferencyjne

Nowocześnie wyposażona sala konferencyjna dla 80 osób z pełnym wyposażeniem: videoprojektor, DVD, magnetowid, magnetofon, mikrofony bezprzewodowe, flipchart, rzutnik folii, wizualizer. Nasza sala to idealne miejsce do organizacji firmowych szkoleń, seminariów, konferencji oraz imprez okolicznościowych.