Hotel Hotel i Restauracja Zagroda Bamberska StarStarStar

Adres: ul. Koscielna 43, Poznań


Hotel Hotel i Restauracja Zagroda Bamberska Hotel Hotel i Restauracja Zagroda Bamberska Hotel Hotel i Restauracja Zagroda Bamberska Hotel Hotel i Restauracja Zagroda Bamberska

  Położenie

Hotel i restauracja mieszczą się w zabytkowych budynkach, których historia sięga XIX wieku, wybudowanych niegdyś we wsi Jeżyce. Obecnie Zagroda Bamberska położona jest niemal w centrum miasta, u zbiegu ulic Kościelnej i Świętego Wawrzyńca, w bliskim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Starego Rynku. Jednocześnie własny ogród i bliskość przepięknego parku Sołackiego pozwala zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta i jest gwarancją wypoczynku wśród zieleni.

  Położenie

  Zakwaterowanie

W Dworku, Stajni, Chlewiku i Kurniku urządziliśmy dla Państwa 10, komfortowo wyposażonych, dwuosobowych, pokoi, które oczarują Państwa swoją elegancję i przytulną atmosferą.
Każdy z nich wyposażony jest w TV Sat, telefon oraz własny zestaw kawowo-herbaciany. W każdym z pokoi jest również bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego.

  Wyposażenie

Jeżeli są Państwo zmęczeni zgiełkiem wielkiego miasta Zagroda Bamberska jest miejscem idealnym dla Państwa. W pięknym zielonym ogrodzie w samym centrum miasta odnajdą Państwo spokój zielonych wiejskich pejzaży.
Szybki, pyszny lunch pod markizami, Ploteczki z przyjaciółkami przy przepysznej włoskiej kawie i delikatnym deserze? A może najprawdziwszy piknik wraz z rodziną i przyjaciółmi?
Zapraszamy na piknikowanie w Zagrodzie Bamberskiej! Do Państwa dyspozycji mamy małe grille elektryczne, koce oraz prawdziwe kosze piknikowe, w których Szef Kuchni Roman Kosmalski ukrywa dla Państwa prawdziwe smakołyki.

  Wyżywienie

O poranku będzie na Państwa czekać smakowite śniadanie w formie bufetu szwedzkiego oraz przepyszna włoska kawa.
W Zagrodzie Bamberskiej Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Posiadamy głowy pełne pomysłów i z przyjemnością stawiamy czoła nowym wyzwaniom.

  Możliwości Konferencyjne

Położona 3 minuty od centrum, w pobliżu targów Zagroda Bamberska jest miejscem idealnym nie tylko do odpoczynku lecz również do pracy. Z przepięknym, dużym ogrodem pozwala w centrum miasta odnaleźć ciszę i spokój niezbędne by przyjaznej atmosferze przeprowadzić nawet najtrudniejsze negocjacje.
Posiadamy dwie sale konferencyjne.
Mała sala konferencyjna do 8 osób, jest miejscem idealnym na kameralne spotkania biznesowe. Wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny z pełną, profesjonalną obsługą kelnerską jest gwarantem spokojnych, kameralnych obrad w przyjaznym, eleganckim wnętrzu.
Natomiast nasza duża sala konferencyjna oczaruje Państwa miłym klimatem, ciepłą kolorystyką i elegancją. Sala o powierzchni 60 m2 (11,5 x 5,2m) dostosowana jest do spotkań grup liczących od 30 do 60 osób.
Wyposażona jest w klimatyzację oraz nowoczesny sprzęt konferencyjny:
Ekran LCD
Rzutnik multimedialny z ekranem
Magnetowid VCR, DVD
Internet beprzewodowy
TV
Flipchart