Hotel HP Park Poznań StarStarStar

Adres: ul. A. Baraniaka 77, Poznań


Hotel HP Park Poznań Hotel HP Park Poznań Hotel HP Park Poznań Hotel HP Park Poznań

  Położenie

Hotel PARK położony jest nad jeziorem Malta, zaledwie 4 km od centrum miasta i terenów międzynarodowych targów. Obok hotelu, wokół jeziora Malta, rozciągają się wspaniałe tereny rekreacyjne, sztuczny stok narciarski, tor saneczkowy i ścieżka rowerowa, a do malowniczo położonego ogrodu zoologicznego wiedzie trasa kolejki wąskotorowej.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Do Państwa dyspozycji oddajemy 95 dwuosobowych pokoi spełniających standardy hotelu ***gwiazdkowego, pokój Junior Suite oraz Apartament. Dysponujemy pokojami dla osób niepełnosprawnych i niepalących. Dla małych dzieci - łóżeczko. Dla najbardziej wymagających Gości przygotowaliśmy pokoje superior wyposażone dodatkowo w komfortowy fotel wypoczynkowy, sejf (mieszczący laptopa) i specjalny zestaw markowych kosmetyków w łazience. Z okien wielu pokoi rozciąga się wspaniały widok na jezioro Malta i regatowy tor wioślarski.

  Wyposażenie

W każdym pokoju znajduje się łazienka wyposażona w wannę i prysznic oraz suszarkę do włosów, indywidualnie sterowana klimatyzacja, okna otwierane, TV z programami TV-SAT oraz PAY-TV i radiem, telefon, Internet bezprzewodowy (gratis!), mini bar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna, pantofle, igielnik. Dla Gości bezpłatna gazeta codzienna. W recepcji dostępne są indywidualne sejfy, skup walut, serwis taksówkowy, serwis bagażowy, zamówienie usługi prania.

  Wyżywienie

W pełni klimatyzowana, przestronna Restauracja Panorama z osiemdziesięcioma miejscami, przystosowana jest zarówno dla potrzeb kameralnych spotkań jak i wystawnych bankietów. Gościom pragnącym świętować w większym gronie, oddajemy również do dyspozycji przeszkloną od strony jeziora salę bankietową zlokalizowaną na piętrze. Jej przestronny taras mogący pomieścić 40 osób, oczaruje Państwa widokiem słońca zachodzącego za wieżami poznańskiej Katedry. Dwupoziomowe, słoneczne tarasy przyległe do restauracji, przeznaczone są dla ok. 50 osób. Pastelowe kolory i nowoczesny design zapewnią idealne tło dla niezapomnianych kulinarnych doznań, o które zadba zespół utytułowanych szefów Kuchni.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel dysponuje przestronną salą konferencyjną z panoramicznym widokiem na jezioro Mata dla 90 osób, salą konferencyjną dla 80 osób, salą Centrum biznesu dla 25 osób oraz Gabinetem spotkań dla 12 osób, idealnym do kameralnych spotkań biznesowych, np. rozmów kwalifikacyjnych. Organizujemy pobyty integracyjne dla uczestników konferencji i szkoleń. Czekają na Państwa atrakcje Malta-Ski od gry w mini golfa, przez zjazd torem saneczkowym, jedyny w Polsce 70- metrowy zjazd pontonem po stoku narciarskim, konkurencje sportowe na Polu Piknikowym czy wyścigi Smoczych Łodzi!