Hotel Lech Poznań StarStar

Adres: ul. Św. Marcina 74, Poznań


Hotel Lech Poznań Hotel Lech Poznań Hotel Lech Poznań

  Położenie

Doskonałe położenie w centrum Poznania na pewno ułatwi Państwu załatwienie spraw i zwiedzenie miasta. Stąd jest wszędzie blisko, tylko 10 minut spacerkiem do Starego Rynku oraz terenów targowych, 500 m. do dworca PKP, 15 min. samochodem do portu lotniczego. Miejsca postojowe dla samochodów znajdują się bezpośrednio przy hotelu. Parkingi strzeżone oddalone są o 100-200 m. od hotelu.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel oferuje gustownie i funkcjonalnie urządzone pokoje 1- i 2 i 3-osobowe oraz apartament 2-osobowy z łazienkami, wc, telefonem,radiem TV-sat oraz możliwością połączenia z internetem.
Hotel dysponuje 130 miejscami noclegowymi. Jeden pokój przystosowany jest dla osoby niepełnosprawnej. Recepcja hotelu oczekuje na gości całą dobę. Doba hotelowa rozpoczyna się i kończy o godz. 12.00.
Hotel nie akceptuje zwierząt.

  Wyposażenie

Recepcja hotelu udziela informacji turystycznej.
W hotelu istnieje możliwość przechowania bagaży.

Hotel nie akceptuje zwierząt.

  Wyżywienie

W hotelu znajduje się restauracja LECH, klimatyzowany drink-bar oraz sala klubowa na 20 osób. Restauracja LECH poleca dania kuchni polskiej.
Śniadania serwowane są a la carte w postaci gotowych zestawów do wyboru.
Room service świadczy usługi w godzinach 07-22. restauracja obsługuje również grupy turystyczne oraz organizuje małe przyjęcia.