Hotel Mat`s StarStarStar

Adres: ul. Bułgarska 115, Poznań


Hotel Mat`s Hotel Mat`s Hotel Mat`s Hotel Mat`s

  Położenie

Hotel Mat`s położony jest w zachodniej części miasta. Jego niepowtarzalna lokalizacja sprawia, że do Portu Lotniczego Ławica dotrzemy samochodem zaledwie w 5 minut, do trasy wylotowej w kierunku Berlina w 3 minuty a do centrum miasta oraz na tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich dotrzemy w 10 minut. Ponadto w pobliżu znajduje się Centrum Handlowe Kingkross. Na tej samej ulicy też w odległości około 1km znajduje się stadion sporotwy Lecha Poznań.

  Położenie

  Zakwaterowanie

W chwili obecnej oferujemy Państwu 35 pokoi stylowo umeblowanych i wyposażonych zgodnie ze współczesnymi wymogami. Jeden z pokoi jest też przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wnętrza hotelu zdobią antyczne meble, obrazy i zegary. Obok standardowego wyposażenia (łazienka, telewizor, telefon...) w pokojach znajduje się:

- klimatyzator,
- lodówka,
- sejf,
- jacuzzi (pokoje typu studio),
- suszarka,
- telewizja satelitarna,
- bezpłatne łącze internetowe,
- bezpłatna gazeta codzienna,
- woda mineralna.

  Wyposażenie

Na terenie hotelu do dyspozycji Gości znajduje się sauna oraz korty tenisowe (do dyspozycji: szatnia, natryski). Koszt wynajmu kortów wliczony w cenę pokoju.

  Wyżywienie

Do dyspozycji gości udostępniamy stylowo urządzoną restaurację (niepowtarzalny klimat nadają jej stare zegary, obrazy i meble). Restauracja serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej i europejskiej. Ponadto na terenie hotelu znajduje się kawiarnia drink-bar oraz gródek letni.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel posiada 3 sale konferencyjne dla 10, 30 i 70 osób. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audio - video.