Hotel Parada Pensjon (dawniej U Joanny) 

Adres: ul. Rodawska 16A, Poznań


Hotel Parada Pensjon (dawniej U Joanny) Hotel Parada Pensjon (dawniej U Joanny) Hotel Parada Pensjon (dawniej U Joanny)

  Położenie

Parada Pensjon (dawne pokoje Gościnne \"U Joanny\") położone są w spokojnej willowej części Poznania - Szczepankowie. W niedalekim sąsiedztwie przebiega trasa Poznań-Katowice (ok.3 min) i węzeł komunikacyjny autostrady A2 - Poznań Krzesiny (ok. 5 min). Budynek jest położony przy mało uczęszczanej ulicy i w zapewniającej pełen komfort odległości od obu wymienionych tras. Do centrum Poznania i siedziby targów odległość wynosi ok. 10 km.

Tylko 3 km do KINEPOLIS - największego kompleksu kinowo-rozrywkowego w Europie !

Obiekt nie przyjmuje psów

  Położenie

  Zakwaterowanie

Obiekt może przyjąć 24 gości w 12-tu komfortowo wyposażonych pokojach dwuosobowych. W niektórych pokojach istnieje możliwość dostawki dla dodatkowej 3-ciej osoby lub dziecka. Wszystkie pokoje z łazienkami z prysznicem, TV, radio-budzikiem, telefonem. Gościom oferuje się nieodpłatnie kawę, herbatę i wodę mineralną oraz sezonowo drobne przekąski lub owoce w sali śniadaniowej.

  Wyżywienie

Do dyspozycji Gości jest sala śniadaniowa ze śniadaniami w formie bufetu. Obiekt nie prowadzi restauracji, ale w przypadku wcześniejszegozamówienia oferuje organizację cateringu z pomocą zaprzyjaźnionych restauracji (rozliczenie bezpośrednio z dostawcą posiłku). Dodatkowoistnieje możliwość zamówień telefonicznych z bezpłatną dostawą posiłków z restauracji sieciowych typu Tele Pizza.