Hotel Royal Poznań StarStarStar

Adres: ul. Św. Marcina 71, Poznań


Hotel Royal Poznań Hotel Royal Poznań Hotel Royal Poznań Hotel Royal Poznań

  Położenie

Hotel Royal to urokliwe miejsce, idealne dla osób chcących zakosztować trzygwiazdkowego komfortu i stylu w samym sercu Poznania, przy głównej arterii komunikacyjnej miasta - ulicy Św. Marcina. Hotel umiejscowiony jest w połowie drogi między Starówką i terenami Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do pokonania tego dystansu wystarczy zaledwie 10-15 minutowy spacer. W zasięgu ręki znajdują się wszystkie ważniejsze zabytki miasta, najlepsze poznańskie restauracje i bary, niezliczone miejsca rozrywki i ośrodki kultury.
Dnia 14.12.2006 Hotel Royal otrzymał CERTYFIKAT "NAJLEPSZE W POLSCE" za Wysokiej Jakości Usługi Hotelarskie.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel swoim gościom oferuje 31 stylowych jedno- i dwuosobowych pokoi, wyposażonych w łazienki z prysznicami, telefony i TV-satelitarną oraz stylowe meble z drewna i kutego metalu. Ich wnętrza są zróżnicowane pod względem architektonicznym i wyjątkowo zaciszne jak na centrum miasta.

Hotel nie akceptuje zwierząt.

  Wyposażenie

Hotel zapewnia swoim Gościom bezpłatne miejsca parkingowe bezpośrednio przy obiekcie lub na strzeżonym parkingu oddalonym o kilkaset metrów. Do dyspozycji Gości pozostaje przestronna sala restauracyjna, idealną na kameralne spotkania okolicznościowe i biznesowe. Dodatkowe usługi świadczone przez hotel to: przechowanie bagażu oraz przedmiotów wartościowych w sejfie hotelowym, serwowanie śniadań do pokoju, budzenie, usługi pralnicze i prasowalnicze (za dodatkową opłatą), bezpłatna rezerwacja biletów kolejowych i lotniczych, możliwość korzystania z internetu.

  Wyżywienie

Śniadania wliczone są w cenę noclegu. Hotel zaprasza do korzystania z czynnego całą dobę drink-baru, a w okresie letnim przytulnego ogródka piwnego. Dogodna lokalizacja obiektu zapewnia bliskość licznych restauracji oferujących różnorodną kuchnię zarówno polską, jak i międzynarodową.

  Możliwości Konferencyjne

Do Państwa dyspozycji hotel oddaje przestronną salę restauracyjną, idealną na kameralne spotkania okolicznościowe i biznesowe.