Hotel Stare Miasto StarStarStar

Adres: ul. Rybaki 36, Poznań


Hotel Stare Miasto Hotel Stare Miasto Hotel Stare Miasto

  Położenie

Witamy serdecznie w samym sercu Starego Poznania w nowo wybudowanym hotelu, który dzięki kameralnej atmosferze i nowoczesnym rozwiązaniom funkcjonalnym, zapewni Państwu komfortowy pobyt w stolicy Wielkopolski. Lokalizacja w samym centrum Poznania pozwala na łatwy i szybki dostęp do wszystkich ważniejszych obiektów i instytucji:

- Stary Rynek - 400m
- Targi Poznańskie - 1,5 km
- Dworzec PKP - 1,5 km
- Galerie Handlowe Stary Browar, Kupiec Poznański - 200m

a także łatwy dojazd samochodem, praktycznie z każdego kierunku.

Bezpośrednie sąsiedztwo (2 minuty pieszo) urokliwego Starego Rynku z renesansowym Ratuszem Poznańskim i otaczającymi go zabytkowymi kamieniczkami to główny atut położenia hotelu. Stary Rynek i liczne odchodzące od niego uliczki to nie tylko zabytki historyczne, lecz również tętniące życiem dziesiątki lokali gastronomicznych od zwykłych studenckich pubów poprzez romantyczne kawiearenki, miejsca z muzyką jazzową do ekskluzywnych restauracji. Warto odwiedzić też rozmaite galerie ze sztuką dawną i współczesną. Poznań jest jednym z najbardziej prężnych miast targowych z wielowiekowymi tradycjami kupieckimi. Odzwierciedleniem tego są dwa duże obiekty handlowe zlokalizowane również w najbliższym sąsiedztwie (2 minuty pieszo) - Kupiec Poznański i niezwykle atrakcyjne centrum-galeria Stary Browar.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Do Państwa dyspozycji oddano:
- 3 pokoje jednoosobowe
- 18 pokoi dwuosobowych
- 1 apartament
- 1 pokój Studio

Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone w łazienkę z prysznicem lub wanna, telewizję satelitarną, telefon z bezpłatnym dostępem do Internetu. Łatwe poruszanie po piętrach hotelu zapewni Państwu winda.

  Wyposażenie

Hotel posiada bezpłatny parking (parking strzeżony płatny dodatkowo).

  Wyżywienie

Drink Bar, kawiarnia. W cenie noclegu zawarte jest śniadanie.

  Możliwości Konferencyjne

Sala konferencyjna na 40 osób (do 70 osób za dodatkową opłatą).