Hotel Topaz StarStarStar

Adres: ul. Przemysłowa 34A, Poznań


Hotel Topaz Hotel Topaz Hotel Topaz Hotel Topaz

  Położenie

Hotel w połączeniu z atrakcyjnością swojego położenia jest doskonałym miejscem do organizowania konferencji, szkoleń, bankietów i imprez okolicznościowych. Posiadamy doskonałą lokalizację w centrum Poznania w enklawie ciszy i zieleni, w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich, centrum handlowego Stary Browar, dworca PKS i PKP. Na miejscu dysponujemy dogodnym parkingiem dla naszych gości. Gwarantem jakości i ekologii naszych usług jest Certyfikat na Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskowego i BHP wg wymagań norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001 i ISO 22000.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Oferujemy komfortowe pokoje 1, 2 i 3 osobowe, wyposażone w przestronne łazienki, TV, TV-SAT, telefon oraz bezprzewodowy szybki internet. Zapewniamy wygodne miejsca do odpoczynku i pracy.

  Wyposażenie

Zapewnia również realizację większych imprez (szkolenia, konferencje, bankiety) w obiekcie. Posiada wszechstronne doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych, bankietów, biesiad staropolskich i w tym zakresie spełnione będzie każde Państwa życzenie.

  Wyżywienie

W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia posiłku (obiad, kolacja). Do dyspozycji gości jest sala restauracyjna oraz drink - bar.

  Możliwości Konferencyjne

Dysponujemy zespołem sal konferencyjnych, które mogą pomieścić odpowiednio od kilkunastu do 150 osób. Na miejscu zapewniamy sprzęt audiowizualny umożliwiający prowadzenie zajęć dydaktycznych. Podczas zajęć w zależności od życzeń oferujemy serwis kawowy, a także śniadania, obiady i kolacje. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych, bankietów i innych imprez okolicznościowych takich jak wesela, spotkania dla zakładów pracy, jubileuszy, według życzeń klienta.