Hotel Trawiński StarStarStarStar

Adres: ul. Żniwna 2, Poznań


Hotel Trawiński Hotel Trawiński Hotel Trawiński

  Położenie

Hotel Trawiński położony jest w samym sercu miasta, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w pobliżu pięknego parku Cytadeli, jednego z najbardziej malowniczych zakątków Poznania. Niedaleko Hotelu znajduje się centrum handlowe, zabytkowy Rynek Starego Miasta, a także tereny wystawowe Międzynarodowych Targów Poznańskich. Hotel Trawiński został wyróżniony za jakość usług prestiżowym certyfikatem „Dobre bo Polskie”. Dogodne usytuowanie przy malowniczym parku daje gwarancję ciszy, spokoju i zdrowego powietrza oraz stwarza idealne warunki do pracy i odpoczynku. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, że Trawiński jest idealnym miejscem pobytu dla gości biznesowych, konferencyjnych i turystów.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel oferuje 58 eleganckich, wysokiej klasy pokoi: 15 jednoosobowych, 30 dwuosobowych, 6 dwuosobowych familijnych, 6 pokoi typu studio oraz 1 apartament prezydencki. Wiekszość pokoi jest klimatyzowana.

  Wyposażenie

Wygodne, klimatyzowane pokoje wyposażone są m.in. w telefon, dostęp do internetu, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i minbar, co zapewnia przyjemny i wygodny pobyt. W ofercie posiadamy również pokoje o podwyższonym standardzie z dodatkowym wyposażeniem.

  Wyżywienie

Hotelowa restauracja oferuje specjały kuchni polskiej i europejskiej przygotowywane przez profesjonalnych kucharzy. W Hotelu znajduje się również kawiarnia, która oferuje smakołyki inspirowane klasyką cukierni wiedeńskiej, drink bar i klub nocny.

  Możliwości Konferencyjne

Hotel Trawiński jest kompleksowym i doskonale wyposażonym centrum konferencyjnym. Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 sal konferencyjnych, które pozwalają na organizację spotkań biznesowych, konferencji, imprez okolicznościowych czy bankietów dla ponad 350 uczestników. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w najwyższej klasy sprzęt.