Hotel Vivaldi Poznań StarStarStarStar

Adres: ul. Winogrady 9, Poznań


Hotel Vivaldi Poznań Hotel Vivaldi Poznań Hotel Vivaldi Poznań Hotel Vivaldi Poznań

  Położenie

Czterogwiazdkowy Hotel Vivaldi, jeden z ładniejszych kameralnych obiektów hotelowych Poznania, usytuowany jest na skraju największego parku miejskiego – Cytadeli w centrum Poznania. Jego położenie, zaledwie 2 km od MTP i dworca PKP, a także nieskomplikowany dojazd do portu lotniczego, daje gwarancję szybkiego i dogodnego dotarcia na miejsce, a monitorowany przyhotelowy parking poczucie bezpieczeństwa. Doskonale przygotowany do obsługi gości przyjeżdżających w interesach, wspaniale funkcjonuje pełniąc rolę miejsca wypoczynku.

  Położenie

  Zakwaterowanie

VIVALDI może przyjąć 58 gości. Do dyspozycji Państwa oddajemy 48 przytulnych i komfortowo urządzonych pokoi:
- 39 jednoosobowych, każdy z możliwością przygotowania dostawki (Ballada)
- 3 dwuosobowe z łóżkiem małżeńskim (Preludium)
- 2 dwuosobowe z okrągłym łóżkiem (Etiuda)
- 3 dwuosobowe z dwoma łóżkami (Sonata)
- 1 luksusowy dwupoziomowy apartament z gabinetem, sypialnią oraz aneksem barowym (Toccata)

Wszystkie pokoje w naszym hotelu są klimatyzowane, z łazienkami, wyposażone w łącza internetowe, internet wifi, mini bar, telefon, telewizor z możliwością odbioru programów satelitarnych oraz wewnętrzną pay-tv.

  Wyżywienie

Mieszcząca się w hotelu restauracja „ Cztery Pory Roku” zaprasza, kusząc różnorodnością i smakiem potraw, podawanych w wyjątkowo urokliwym wnętrzu. Gości zagranicznych fascynuje niespotykany dotąd smak potraw kuchni polskiej i wystrój wnętrza restauracji. Potrawy podawane w naszej restauracji zawsze wyróżniają się właściwą nutą smakową, odpowiednim doborem przypraw i cieszą oko.

  Możliwości Konferencyjne

Vivaldi potrafi być nie tylko wygodnym miejscem wypoczynku, ale i prywatnym biurem. W pokojach zainstalowane są telefony cyfrowe oraz gniazda umożliwiające podłączenie do internetu poprzez kartę sieciową. Najbardziej potrzebny sprzęt biurowy, czyli komputer, drukarka, modem i ksero, znajduje się w Business Center - oddzielnym pokoju oddanym do użytku gości. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt do prezentacji: Menuet - dla 25 osób - położony na parterze, przy restauracji Cztery Pory Roku, idealne miejsce na nieduże spotkanie lub prywatną uroczystość; sala Symfonia - dla 60 osób - znajduje się na IV piętrze. Sale są klimatyzowane i mogą być całkowicie zaciemnione.