Hotel Chiński ZHONG HUA StarStar

Adres: al. Wojska Polskiego 1, Sopot


Hotel Chiński ZHONG HUA Hotel Chiński ZHONG HUA Hotel Chiński ZHONG HUA Hotel Chiński ZHONG HUA

  Położenie

Hotel Zhong Hua, dzięki swojej niepowtarzalnej lokalizacji jest jednym z bardziej rozpoznawalnych sopockich obiektów. Ulokowany na pięknej, piaszczystej plaży, przykuwa uwagę oryginalną chińską architekturą. Egzotyczne wnętrza pokoi oraz apartamentów, urządzone zgodnie ze starożytną wiedzą feng-shui, oferują wszystkim gościom spokój, komfort i doskonałe warunki do wypoczynku. Naszą dumą jest hotelowa restauracja oraz bar sushi, serwująca gościom oryginalne dalekowschodnie potrawy.
Hotel Chiński zlokalizowany jest w ścisłym sąsiedztwie największych sopockich atrakcji - najdłuższego w Europie drewnianego molo oraz pięknej plaży. Odległość z hotelu do morza wynosi zaledwie 50 metrów!

  Położenie

  Zakwaterowanie

Wystrój pokoi hotelowych to feeria barw oraz deseni typowych dla chińskiej stylistyki dekoracji wnętrz. W ofercie Hotelu Chińskiego znajduje się 49 pokoi: 12 apartamentów i 37 pokoi dwuosobowych (w tym 1 pokój przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych).
Pokoje hotelowe usytuowane są w 3 skrzydłach hotelowych. Ze wszystkich pokoi roztacza się wspaniały widok na Zatokę Gdańską. Każdy z pokoi znajdujących się na parterze posiada drewniany tarasik z wyjściem na hotelową plażę.

Pokoje standardowe znajdujące się na parterze są wyposażone w dwa oddzielne łóżka. Pokoje standardowe z dużymi łóżkami oraz apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze.

Apartamenty składają się z dwóch pokoi - pokoju dziennego i sypialni. W każdej sypialni apartamentu znajduje się jedno duże łoże. Na życzenie gości w pokojach dziennych apartamentów możemy dostawić dodatkowe łóżka.

Pokoje wyposażone są w: TV / sat TV, pay TV, kanał radiowy oraz telefon. Istnieje także możliwość bezpłatnego dostawienia łóżeczka dla dzieci.

  Wyposażenie

Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości hotelowych. Oprócz tego istnieje możliwość zaparkowania na parkingu strzeżonym przy ul. Ogrodowej.

Naszą dumą jest hotelowa restauracja oraz bar sushi, serwująca Gościom oryginalne dalekowschodnie potrawy.

  Wyżywienie

Restauracja hotelowa to powód do naszej szczególnej dumy. Proponujemy naszym gościom kulinarną wyprawę po najciekawszych potrawach Dalekiego Wschodu. Jeżeli będziecie mieli Państwo problem z wyborem, proszę się nie martwić. Nasza obsługa na pewno znajdzie dla Państwa godną polecenia pozycję z bogatego menu!
W sezonie letnim zapraszamy Państwa na taras przed restauracją, od strony hotelowej plaży. Klimat sopockiej plaży i bliskość morza zaostrza apetyt i dodaje niepowtarzalnego uroku każdemu spotkaniu.
Restauracja czynna jest codziennie w godzinach od 13.00 do 23.00. Zamówienia przyjmujemy do godziny 22.30.

  Możliwości Konferencyjne

Zapraszamy do organizacji szkoleń, konferencji i prezentacji w hotelu Zhong Hua. Jesteśmy znakomicie przygotowaniu do takiego rodzaju spotkań, oddając do Państwa dyspozycji aż 3 sale konferencyjne. Największa z sal - sala Pekin - posiada widok na Zatokę Gdańską, a wspaniała lokalizacja hotelu sprzyja atmosferze relaksu i skupienia.

W cenę wynajmu sali wliczone jest korzystanie z wyposażenia multimedialnego, na które składają się: ekran, rzutnik folii, rzutnik slajdów, flipchart, video, telewizor, łącze internetowe. Istnieje także możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego.