Hotel Kopernik Toruń StarStar

Adres: Wola Zamkowa 16, Toruń


Hotel Kopernik Toruń Hotel Kopernik Toruń Hotel Kopernik Toruń Hotel Kopernik Toruń

  Położenie

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do Hotelu Kopernik** położonego w ścisłym centrum miasta, nieopodal malowniczej Starówki. Doskonała lokalizacja, dogodny dojazd, duży parking oraz profesjonalna obsługa stanowią nasze niezaprzeczalne atuty. Oferujemy noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach jedno i dwuosobowych, pokojach studio z dostępem do sieci internetowej. Hotel przystosowany jest do przyjęcia ok.190 gości. Do dyspozycji gości oddajemy salę konferencyjno - bankietową - max.30 osób. W barze „Kopernik” - serwowane są śniadania oraz inne posiłki w/g życzeń gości. Na posesji hotelu znajduje się parking całodobowo niestrzeżony - płatny.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Doba Hotelowa od 14:00 do 12:00 Możliwość płacenia kartami: Visa, Maestro, Master Card. Możliwość zamawiania: budzenia oraz taxi.

  Wyposażenie

Pokoje studio - to przestrzenne, komfortowe pokoje ok. 30m2. Na wyposażeniu do dyspozycji Państwa oddajemy: czajnik bezprzewodowy,klimatyzator ręcznie sterowany za pomocą pilota, suszarka do włosów. Z pośród 39 pokoi studio - 6 z nich posiada bardzo dużą wannę narożną oraz TV dodatkowo w łazience.

  Wyżywienie

Śniadanie wliczone w dobę hotelową. Serwowane w formie stołu szwedzkiego.

  Możliwości Konferencyjne

Możliwość zorganizowania przerw kawowych oraz innych posiłków wg życzenia zamawiającego.