Hotel Apartamenty Vincent 

Adres: ul. Ruska 39, Wrocław


Hotel Apartamenty Vincent Hotel Apartamenty Vincent Hotel Apartamenty Vincent Hotel Apartamenty Vincent

  Położenie

Zapraszamy do stylowych i kompleksowo wyposażonych apartamentów. Niech urzeknie Was niepowtarzalny urok i ciepły klimat pomieszczeń nazwanych nazwiskami malarzy Śląskich z XIX w. Apartamenty Vincent znajdują się w odrestauraownej czternastowiecznej kamieniczce usytuowanej na Starym Mieście we Wrocławiu.
Kamieniczka Vincent została uhonorowana pierwszą nagrodą na najpiękniejsze wrocławskie wnętrze roku 2000. Dogodna lokalizacja 400 m od Rynku.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Apartament IIp. im. Roberta Sliwińskiego: 60m2 z dużym tarasem (40m2), studio część dzienna z wydzieloną częścią sypialną oraz kuchenna., łazienka z prysznicem, w części kuchennej pralka automatyczna, zmywarka i lodówka, TV SAT + Telewizja Polska, Telefon ISDN z końcowym numerem.

Apartament IIIp. im. Adolfa Dresslera: 60m2 - Studio część dzienna z wydzieloną częścią sypialną oraz kuchenna. Łazienka z prysznicem, w części kuchennej pralka automatyczna, zmywarka i lodówka, TV SAT + Telewizja Polska, Telefon ISDN z końcowym numerem.

Apartament III/IVp. im. Gertrud Staats (superior): 72m2 całość 42m2, dół 30m2 antresola, studio część dzienna z wydzieloną częścią sypialną oraz kuchenna, Łazienka z wanną.

Apartament IVp. im. Ericha Kubierschkyego: studio część dzienna z wydzieloną częścią sypialną oraz kuchenna, 56m2, mały taras przy części kuchennej. Możliwość korzystania z pralki. Łazienka z prysznicem, TV SAT + Telewizja Polska, Telefon ISDN z końcowym numerem.

Apartament Vp. "Sky": Urocze mieszkanko utrzymane w błękitnych kolorach, funkcjonalny aneks kuchenny, kominek na drewno. Apartament posiada taras o powierzchni 12 m2. Ponadto do dyspozycji Gości łazienka z prysznicem i podgrzewaną podłogą, łącze ISDN oraz TV SAT.

  Wyposażenie

Obiekt oferuje wszystkim swoim Gościom bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  Wyżywienie

Stylowa Restauracja Vincent: Salon na piętrze - na szczególne okazje, polecamy wszystkim, którzy w towarzystwie rodziny, przyjaciół lub partnerów w interesach zamierzają biesiadować w niepowtarzalnej atmosferze przy akompaniamencie fortepianu lub innej dobranej na tą okazję muzyce (tylko imprezy zamknięte po wcześniejszym uzgodnieniu). Drink Bar:
- jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających znawców drinków i koktajli. W piwnicy
- oprócz bogatej oferty win oraz wszystkich dań kuchni, proponujemy naszą specjalność: tadżin - podawane na sposób marokański, zapieczone w warzywach mięso, drób lub rybę serwowane w naczyniach z czerwonej gliny. Bar kawowy
- czynny już od 9:00 rano serwuje znakomitą kawę expresso Scharf (5 zł) i ciasto domowe. Od godziny 12:00, patrząc na sunące ulicą Ruską samochody można tu otrzymać również ofertę kuchni.

  Możliwości Konferencyjne

Sala Konferencyjna z niezbędnym osprzętem audio-wizualnym.