Hotel Best Western Prima StarStarStarStar

Adres: ul. Kiełbaśnicza 16-19, Wrocław


Hotel Best Western Prima Hotel Best Western Prima Hotel Best Western Prima

  Położenie

Best Western Hotel Prima Wrocław jest pierwszym w Polsce obiektem znanej sieci hotelowej Best Western. Hotel położony jest w malowniczym sąsiedztwie zabytkowego wrocławskiego Rynku ze słynnym gotyckim ratuszem. Hotel powstał w wyniku połączenia i gruntownej przebudowy czterech staromiejskich kamienic. Dzięki dogodnej lokalizacji jego goście nie będą mieć żadnych problemów z dostaniem się do głównych instytucji biznesowych, jak i atrakcji turystycznych Wrocławia.W dniu 1 grudnia 2005 Hotel Best Western Prima otrzymał 4-tą gwiazkę w systemie kategoryzacji obiektów hotelarskich.

  Położenie

  Wyposażenie

Naszych Gości, jak również tych, którzy pragną odnowy biologicznej i dbają o kondycję zapraszamy do Prima Fitness Club. Mogą się Państwo zrelaksować w saunie, bądź odprężyć korzystając z jacuzzi (wanny z hydromasażem). Proponujemy również usługi masażysty oraz siłowni. Piano Bar jest miejscem spotkań i odpoczynku naszych Gości. Proponujemy wszystkie rodzaje alkoholi i drinków

  Wyżywienie

W kameralnej Restauracji Sir William wyjątkowo mile spędzą Państwo czas na delektowaniu się potrawami kuchni polskiej i międzynarodowej. W przytulnym Morris Barze, otwartym w godzinach wieczornych, można spróbować najoryginalniejszych drinków.

  Możliwości Konferencyjne

W naszym hotelu mogą Państwo skorzystać z dwóch klimatyzo- wanych sal konferencyjnych - małej - do 15 osób i dużej - do 50 osób.