Hotel Campanile Wrocław StarStar

Adres: ul. Jagiełły 7, Wrocław


Hotel Campanile Wrocław Hotel Campanile Wrocław Hotel Campanile Wrocław Hotel Campanile Wrocław

  Położenie

Hotel Campanile położony jest w samym centrum Wrocławia pomiędzy dwoma mostami, Mieszczańskim i Pomorskim, w odległości zaledwie 2 km od dworca kolejowego PKP i 5 km od międzynarodowego lotniska Wrocław-Strachowice.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel Campanile oferuje swoim gościom 110 komfortowych pokoi : pokoje jedno- i dwuosobowe oraz apartament. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, łazienkę z wanną i prysznicem, telefon z bezpośrednim wyjściem, miejsce do pracy (biurko), automatyczne budzenie, kolorowy telewizor z programami satelitarnymi i Canal+, gniazdko umożliwiające podłączenie komputera osobistego oraz zestaw gościnny (czajnik elektryczny, kawa, herbata, ciasteczka). Hotel dysponuje także pokojami przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Śniadanie nie jest wliczone w cenę pokoju i są serwowane w tygdniu od 6.30 do 10.00 , a w weekendy od 7.30 do godz. 11.00

  Wyposażenie

Hotel zapewnia strzeżony i niestrzeżony parking oraz dostęp do Internetu.
Zwierzęta w hotelu są akceptowane.

  Wyżywienie

Hotelowa Restauracja serwuje gościom wyśmienite dania kuchni polskiej, oferuje także szwedzki stół. Śniadania są serwowane w godzinach 6.30 - 10.00 (w tygodniu) i w godzinach 7.30 - 11.00 (w weekendy). Restauracja hotelowa zaprasza codziennie w godzinach 13.00 - 22.00

  Możliwości Konferencyjne

Hotel oferuje cztery sale konferencyjne. W cenę Sali konferencyjnej wliczony jest sprzęt konferencyjny: TV, magnetowid, mikrofon bezprzewodowy, flip-chart, ekran, rzutnik folii (rzutnik multimedialny jest dodatkowo płatny).