Hotel Holiday Inn Wrocław StarStarStarStar

Adres: ul. Marszałka J. Piłsudskiego 49/57, Wrocław


Hotel Holiday Inn Wrocław Hotel Holiday Inn Wrocław Hotel Holiday Inn Wrocław

  Położenie

Czterogwiazdkowy hotel Holiday Inn Wrocław położony jest w samym centrum pięknej stolicy Dolnego Śląska, niedaleko głównego dworca kolejowego PKP i w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego starego miasta oraz większości atrakcji turystycznych Wrocławia. Wygodny dojazd do oddalonego o 15 km lotniska Wrocław-Strachowice i łatwy wyjazd w kierunku autostrady A4, to dodatkowe atuty tego hotelu zarówno dla turystów, jak i dla osób podróżujących służbowo.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Hotel oferuje 258 miejsc noclegowych w 22 apartamentach, 48 pokojach jednoosobowych i 94 pokojach dwuosobowych. Komfortowo urządzone, klimatyzowane pokoje, wyposażone są w telefon, bezpłatny dostęp do internetu, telewizję satelitarną i kablową, minibary, zestawy do parzenia kawy i herbaty- zapewniają wygodny i przyjemny pobyt. Na wymagających gości czekają 22 pokoje o podwyższonym standardzie z dodatkowym wyposażeniem oraz szeregiem dodatkowych przywilejów.

  Wyposażenie

Hotel zapewnia też swoim gościom możliwość relaksu w VIP Fitness Centre wyposażonym w saunę, solarium i gabinet masażu. Pobliski salon piękności EXOREL zaprasza także na zabiegi kosmetyczne.

  Wyżywienie

Hotelowa restauracja Inn Door House proponuje wybrane specjały kuchni polskiej i międzynarodowej. Do dyspozycji gości jest także stylowy bar „Biblioteka”.

  Możliwości Konferencyjne

Oferujemy 7 sal wielofunkcyjnych o różnej wielkości (20-300m2) mieszczących razem nawet do 450 osób. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt techniczny, a dostęp dziennego światła i klimatyzacja zapewniają konieczny komfort, zarówno do pracy jak i w trakcie każdego rodzaju imprezy. Nasze Business Centre oferuje pomoc w zakresie różnych prac biurowych, jak: kopiowanie, maszynopisanie, wysyłanie faksów, redagowanie korespondencji czy tłumaczenia. Tutaj także można skorzystać z komputerów i dostępu do internetu.