Hotel Patio StarStarStar

Adres: ul. Kiełbaśnicza 24-25, Wrocław


Hotel Patio Hotel Patio Hotel Patio Hotel Patio

  Położenie

Hotel usytuowany jest w centrum miasta, w niedalekim sąsiedztwie Rynku, w cieniu jednej z największych tutejszych świątyń- gotyckiego kościoła Św. Elżbiety. Istniejący od 1996 roku obiekt trwale wpisał się ze swą architekturą w wizerunek najpiękniejszej uliczki wokół Rynku - ulicy Kiełbaśniczej.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości oddanych zostało 50 kompleksowo urządzonych pokoi 1 i 2 osobowych wraz z eleganckimi apartamentami. Pokoje wyposażone są w TV + Sat, telefony, łazienki, minibary oraz BEZPŁATNY i szybki dostęp do internetu. Każdy z pokoi posiada indywidualny urok, a ich wystrój stwarza miłą atmosferę do pracy i wypoczynku.

  Wyposażenie

Hotel należy do centrum - biurowo hotelowego znajdującego się w oszklonym patio. Oprócz części hotelowej i biurowej kompleks ten mieści również kameralną restauracje tete-a-tete, kawiarnię, klub nocny, sale konferencyjne, oraz punkty usługowe. Wyjątkowa architektura wnętrz łączy w sobie piękno IX wiecznej fasady z futurystycznym wnętrzem. W otoczonym zielenia patio nasi goscie mogą spędzić romantyczne chwile przy spokojnej muzyce.

  Wyżywienie

Restauracja tete-a-tete usytuowana na parterze, serwuje na Państwa życzenie doskonale przyrządzone potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Codziennie od godz. 6.45 podawane są śniadania, a od godziny 12.00 – Szef Kuchni zaprasza na specjały a’la carte. W całorocznej ofercie gastronomicznej jest również serwowany, w godz. 12.00 – 16.00, trzydaniowy Business Lunch, który może stanowić doskonałe tło do prowadzonych rozmów służbowych.Karta menu aktualizowana jest sezonowo, co umożliwia różnorodność serwowanych potraw a jednocześnie spełnienie oczekiwań kulinarnych gości.

  Możliwości Konferencyjne

Oferujemy 2 sale konferencyjne z kompleksowym wyposażeniem dla 20 i 60 osób.Zapewniamy sprzęt audiowizualny oraz poczęstunek na czas konferencji. Istnieje mozliwosc negocjacji warunkow cenowych.