Hotel Pensjonat Jana Pawła II 

Adres: ul. Św. Idziego 2, Wrocław


Hotel Pensjonat Jana Pawła II Hotel Pensjonat Jana Pawła II Hotel Pensjonat Jana Pawła II

  Położenie

Ponad tysiącletnia historia Wrocławia ma swój początek w najstarszej części miasta - Ostrowie Tumskim. To właśnie tutaj, w otoczeniu bogactwa zabytków ( np. gotyckiej katedry ), położony jest Pensjonat Jana Pawła II - wzniesiony w hołdzie Ojcu Świętemu za jego dwukrotną wizytę we Wrocławiu oraz 46. Międzynarodowy Kongres Eucharystyczny. Tuż obok pensjonatu znajduje się bardzo ciekawy Ogród Botaniczny. Do dworca kolejowego PKP Wrocław Główny - ok. 2,5 km, a do międzynarodowego lotniska Wrocław-Strachowice około 18 km.

Obiekt przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych i posiada oficjalną kateogoryzację jako pensjonat 4*.

  Położenie

  Zakwaterowanie

Do Państwa dyspozycji oddajemy 60 pokoi jedno- i dwuosobowych z łazienkami oraz apartament. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie osób niepełnosprawnych. W OBIEKCIE ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE POKOJE DLA NIEPALĄCYCH.

Zapewniamy wygodę i miłą atmosferę. Z okien pokoi widać ładną panoramę Ostrowa Tumskiego (wieczorem iluminowanego) i Ogrodu Botanicznego.

Goście pragnący wyciszenia mogą odwiedzić Kaplicę z XVII-wiecznym obrazem Matki Boskiej Bolesnej.

Pokoje wyposażone są w stałe łącze internetowe, telefon, TV.

  Wyposażenie

Na miejscu znajdują się: parking, garaż podziemny, salon fryzjerski i kosmetyczny, sale konferencyjne oraz sauna.

  Wyżywienie

Restauracja Katedralna - eleganckie wnętrze, profesjonalna obsługa oraz przestronny taras, w tej oazie spokoju, to atrybuty, które przyciągnęły już wiele stałych gości.

Restauracja Katedralna organizuje na miejscu przyjęcia i bankiety; restauracja specjalizuje się w cateringu nawet do kilku tysięcy osób w dowolnym, wybranym przez klienta miejscu.

  Możliwości Konferencyjne

Pensjonat Jana Pawła II posiada 4 sale konferencyjne na 120, 140, 30, 20 osób. Można w nich organizować spotkania, szkolenia, pokazy, konferencje, sympozja, bankiety.

Sale umożliwiają organizację imprez o różnym charakterze i wielkości. Posiadają nowoczesne zaplecze techniczne, w tym kabiny do tłumaczeń symultanicznych.

Przerwy kawowe i przyjęcia mogą być organizowane w przestronnym foyer konferencyjnym, w otoczeniu którego zlokalizowane jest inpluvium z piękną roślinnością i rybkami.

Wszystkie sale są klimatyzowane, zradiofonizowane i przygotowane multimedialnie.

Największa sala (140 osobowa) wyposażona jest w kabiny do tłumaczeń symultanicznych, rzutnik multimedialny, nagłośnienie.