Hotel Polonia Wrocław StarStar

Adres: ul. Piłsudskiego 66, Wrocław


Hotel Polonia Wrocław Hotel Polonia Wrocław Hotel Polonia Wrocław Hotel Polonia Wrocław

  Położenie

Hotel Polonia mieści się w samym w centrum Wrocławia!! Stąd jest wszędzie blisko: do dworca głównego PKP, dworca autobusowego, przedstawicielstw linii lotniczych, teatrów, opery i filharmonii. Można rozpocząć zwiedzanie miasta (Stare Miasto i Rynek Główny - 7 minut pieszo).
Hotel położony jest w centrum miasta, u zbiegu ulic Świdnickiej i Piłsudskiego. Do głównej stacji kolejowej jest 500 m a do głównej stacji PKS jest 600 m. Do hotelu kursują tramwaje nr.: 0, 2, 4, 6, 7, 11, 14, 20, 17, 24, 5. Lotnisko Wrocław-Strachowice znajduje się w odległości 15 km od hotelu.

Obecnie w Hotelu Polonia są już do dyspozycji odnowione pokoje! W dalszym ciągu w obiekcie trwają prace remontowe w wyniku których już niedługo do dyspozycji dostępny będzie standard 4 gwiazdkowy w oryginalnym secesyjnym stylu. Prace rewitalizacyjne przeprowadzone są w sposób nieuciążliwy dla gości hotelowych.

  Położenie

  Zakwaterowanie

106 pokoi jedno, dwuosobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę oraz telewizor i telefon. Serwujemy przepyszne śniadania w formie bufetu. Tylko u nas zjesz tak smacznie!!

  Wyposażenie

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizor oraz telefon.Ponadto do dyspozycji gości ogródek w pasażu, 50m od hotelu znajduje się parking samochodowy. Internet bezprzewodowy dostępny jest w pokojach o podwyższonym standardzie i w miejscach ogólnodostępnych.

  Wyżywienie

W cenie noclegu śniadanie bufetowe! Ponadto do dyspozycji gości dwie restauracje:

1. Restauracja Galicja na 80 osób oferująca dania tradycyjnej kuchni polskiej i galicyjskiej.
Istnieje możliwość organizacji przyjęć i bankietów w sali bankietowej na 100 miejsc. W eleganckiej restauracji Galicja serwujemy dania, które zachwycą smakiem i finezją podania. Restauracja jest czynna w godzinach 12.00-21.00 (poniedziałek-sobota), 12.00 – 19.00 (niedziela). Restauracja położona jest w budynku Hotelu Polonia ma jednak osobne wejście.

2.Restauracja Europejska (50m od hotelu) na 60 osób oferująca dania tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej.
Istnieje możliwość organizacji przyjęć i bankietów na 60 miejsc.